2733
2734
من تو عقد اصلا خونه مادرشوهرم نمیرفتم شاید دوماه یبار دعوت میکردن میرفتم برا همین خاطراتم بعد ازدواج ...

وا!!!!!@

خب ما همیشه سیب زمینی سرخ میکنیم و روش تخم مرع میشکنیم برا شام یا عصرونه خیلی خوبه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
یعنی هر کس که نظرش خلاف نظر شما باشه،آقاست؟؟؟منم دقیقا با نظر ایشون موافقم،ولی خانم هستم.عزیزم آیا ش ...

نه سر وکله زدن با بزمجه منو بدجور مشکوک کرد😐

✨هر کَسْ بدِ ما به خَلْق گویَدْ✨ماچهرِه زِ غَمٰ نِمیخَراشیمْ💫مـــــــــــــــا خوبي او به خَلْق گوییمٰ⚡️تا هَرْ دو دروغ گفته باشیـــمْ👊👊👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خخخ چه اسمیم داره بالخره له کجا رسیدین باخاش

تاپیکم بخون ب سزای اعمالش رسوندمش😁😍😄

✨هر کَسْ بدِ ما به خَلْق گویَدْ✨ماچهرِه زِ غَمٰ نِمیخَراشیمْ💫مـــــــــــــــا خوبي او به خَلْق گوییمٰ⚡️تا هَرْ دو دروغ گفته باشیـــمْ👊👊👌
وا!!!!!@ خب ما همیشه سیب زمینی سرخ میکنیم و روش تخم مرع میشکنیم برا شام یا عصرونه خیلی خوبه

من ندیده بودم و ندیدمم کسی اینکارو بکنه برام عجیب بود ولی خب هر شهری و هر منطقه یه نوع غذاها دارن شاید برا شما عجیب نباشه 😙😙

2740
اینجا یه سایته با یه سرچ ساده هرکسی چه مرد چه بچه میتونه واردش بشه و هیچ سایتی زنونه و مردونه نداره& ...

عزیزم این خانم سنش کمه و خیلی زود ازدواج کرده برای همین حتی برای سایت اومدنش هم از آقاشون تشکر میکنه که بهش اعتماد کرده. 

بعدم که میگیم زود ازدواج نکنین پاچه آدمو میگیرن ‌ . بیا اینم یکی از دلایلش

عزیزم این خانم سنش کمه و خیلی زود ازدواج کرده برای همین حتی برای سایت اومدنش هم از آقاشون تشکر میکنه ...

من درشانم نیس باهات دهن ب دهن بزارم دلیل نمیبینم دلایلم برا یه مشت خاله زنک تعریف کنم احترام خودت نگه دار لطفا

خانوما من سنم همچین کمم نیس وشوهرم اصن نمیدونه من کدوم سایت میرم یا .....چون بم اعتماد داره نظر شما مامان خانم ۳ب یه ورم😂😁