2737
2734

سلام رژیم غذاییتون‌چطوره .یعنی درست صبحانه نهار شام سر وقت میل میکنید .میتونید با غذاهاب ملین .مثل سوپ.یا زیتون و یا روغن زیتون .اضافه کردن سبزیجات به رژیم غذاییتون این مشکل رو بر طرف بفرمایید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ده روزه یبوست گرفتم احساس میکنم رودهام داره پاره میشه شکمم اندازه شکم یه زن حامله شده 😐 شیاف و داروی مسهل و کوفت و زهر مار همه چی استفاده کردم اسری نداشت،این آلوئه ورا چطوریه؟ من یه بوته دارم ققط نمیدونم قابل خوردن هست یا نه میگن بعضیاش سمی هست

دیوانگی ما به کسی ربط ندارد 
من ده روزه یبوست گرفتم احساس میکنم رودهام داره پاره میشه شکمم اندازه شکم یه زن حامله شده 😐 شیاف و د ...

من حودم استفاده کردم ..اطرافیانم هم همینطور...مشکلی نداره ..برگشو باز کنید ژل داخلشو بخورین ..تلخه ..

از ماست که برماست ...(حال و روز اینروزای ما)
من حودم استفاده کردم ..اطرافیانم هم همینطور...مشکلی نداره ..برگشو باز کنید ژل داخلشو بخورین ..تلخه . ...

الان چند جور داروی پزشکی خوردم مسهل ایراد نداره اینم بخورم؟ 

دیوانگی ما به کسی ربط ندارد 
2738
الان چند جور داروی پزشکی خوردم مسهل ایراد نداره اینم بخورم؟ 

چی بگم عزیزم ...حالا اگه دارو خوردی ..فردا آلوئه ورا بخور ‌.شاید اذیت بشی همه با هم..

از ماست که برماست ...(حال و روز اینروزای ما)