2733
2734
عنوان

دخترم غذا نمی خوره

160 بازدید | 20 پست

سلام دخترم یک ساله واصلا غذا نمی خوره باید ب زور دو لقمه بهش بدم

از دیروز تا حالا غذا نخورده فقط یکم نون و پنیر چکار کنم؟؟؟کسی بچش این طور بوده

شربت اشتها هم می خوره یعنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیچاره تر از من وجود نداره۲۰ماهشه خودشو از شیر گرفته ک هیچ لب به غذا هم نمیزنه

باورت میشه دیشب با ظرف غذاش رفتیم حمام دوساعتم اون تو بودیم تا دوتا قاشق غذاخورده😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738
خب یک ساله ک می تونه غذای سفره بخوره از غذای خودتون بده 

عزیزم هر غذای را نمیخوره خب فقط کته و ماست کره شیره هم کم میخوره با سوپ خیلی دوست داره خیلی خابم میاد نمیتونم پاشم درست کنم..وزن دخترت چقده

ایجون مث بچه من 😂😂😂😂😂😂 دوره حمام غذا خوردن ما تموم شد 

هرلقمه رو نیم ساعت گوشه لپش نگه میداره

الانم ک صبح ی تخم مرغ ابپز فقط سفیدشو ساعت۸خورده تا الان هیچیییی نخورده انقدر زور زدم ناهارشو اومدم بدم عق زد گرفت خابید😢😤

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
هیچ مشکلی نداره خیلیم خوبه  و اینکه بچه یساله بخوره عاللللیه ینی با خوردنیای ادم بزرگا خودشو و ...

اره نون دوست داره ولی برنج و..ن چیزای نونی رو بیشتر می خوره ولی کلا بستیگی ب مودش داره

2706