2752
2734

سلام مامانا من دیروز ۱۶هفته و ۵روز بودن مچ پام پیچ خورد و با زانو افتادم سعی کردمدخودمو بگیرم تا اسیبی ب بچم نرسه ،بعد از نیم ساعت ی درد و حالاتی مث پریودی داشتم ولی بیشتر فکر میکنم از ترس بود چون خیلی ترسیده بودم .حرکتای بچم هم یکمی کم شده ولی گاهی اگر اشتباه نکنم حسش میکنم ،بنظرتون اسیبی ب بچم نرسیده ؟چیکار کنم؟

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی حرکات بچه ت و حس میکنی؟!

اره منم ۱۶ هفتگی بچه اولم حس کردم‌اما این‌دومی‌تنبلو تو ۲۰ هفتگی😐

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

تو هفته ۱۶ حرکات بچه رو حس میکنی؟

منم تو هفته ۱۲ از پله پرت شدم پایین بچه هم چیزیش نشد

خدا بخواد میمونه

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)

نه عزیزم ایشالا ک چیزی نشده استراحت کن یکم بزار اروم شی نی نی هم اروم شه، اگه خیلی نگرانی برو درمونگاه بزار صدای قلبشو بشنوی، ولی چیزی نیس از استرس و ترس خودت بوده، یه چیز شیرین بخور ب چپ دراز بکش بزار یکم اروم شی ببین حرکاتشو احساس میکنی

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓

من خواهرم وقتی باردار بود تو خونشون سگ داشتن ماه 6 بود سگش دویید از وسط 2 تا پاش رد شد خواهرم از پشت پرت شد رو زمین ، خداروشکر هیچیش نشد توام نگران نباش اگه لکه بینی نداری اتفاقی نیوفتاده

نه انشاالله که چیزیش نشده جاش خوبه حالا برای اینکه مطمئن بشی بروبهداشت بگومیخوام صدای قلبشوگوش بدم اگه بازباشه بهداشت الان

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
اره منم ۱۶ هفتگی بچه اولم حس کردم‌اما این‌دومی‌تنبلو تو ۲۰ هفتگی😐

عزیز دلم سالم باشن  جنسیت بچه هات چبه ؟

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
تو هفته ۱۶ حرکات بچه رو حس میکنی؟ منم تو هفته ۱۲ از پله پرت شدم پایین بچه هم چیزیش نشد خدا بخواد م ...

اره گلم بچه دوومه و از اواخر هفته ی ۱۴کمو بیش حسش میکنم 

تو هفته ۱۶ حرکات بچه رو حس میکنی؟ منم تو هفته ۱۲ از پله پرت شدم پایین بچه هم چیزیش نشد خدا بخواد م ...

منم از هفته 15 حس میکردم

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
عزیز دلم سالم باشن  جنسیت بچه هات چبه ؟

هر دوتا پسر 

قربونت همچنین شما نترسین من برای این دومی پسرم بغلم بود سر خوردم از پله افتادم خیلی دردم گرفت استراحت کردم و شیافم داشتم خوب شدم

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2706