2733
2739

سلام دوستان از عنوانم معلومه ک این بارداریم ناخواسته بود

و من ب شخصه ماه های اول هرکار کردم بچه بیفته نشد شوهرمم اون موقعا اصلا 

موافق با انداختن بچه نبود میگفت خدا داده!

الان ک هی دارم ب زایمان نزدیک میشم اصلا حسای خوبی ندارم

از زدن این حرفام میترسم میترسم ناشکری کنم خدا بد جوابمو بده

دیشبم ک داشتم با شوهرم حرف میزدم هی میگفت الان خیلی زود بود 

باز بچه دار شدیم من امادگی ندارم بعد همش بم میگفت با کارایی ام ک تو کردی بعید میدونم خدا بچه سالم بهمون بده

از یه طرفم وضع مالیمون چند وقته اصلا خوب نیست

و باید با دست خالی منتظر اومدن بچم باشم

روحیمو دیگ با حرفا شوهرم پاک از دست دادم

ب روحیه دادن شما بچه های سایت نیاز دارم واقعا    

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 

نگر توروخدا 

يه لحظه خودتو بذار جاي من و امثال من كه باهزار تا قرص و آمپول و مليونها تومن هزينه در اننظار مثبت شدن آزمايششونن

خداشاهده تمام بدنم رد سوزنه انقد كه آمپول زدم واسه بچه دار شدن 

اينو نگو و تا ميتوني خدا رو شكر كن كه بدون دردسر بهت بچه داده و يه دستي هم رو سر من بكش فردا بايد برم آزمايش

خدارو شكر صدهزار بار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگر توروخدا  يه لحظه خودتو بذار جاي من و امثال من كه باهزار تا قرص و آمپول و مليونها تومن هزين ...

ایشالا ب زودی مامان بشی عزیزم برات دعا میکنم

من استرسم از اینم هست ک دختر اولم هنوز کوچیکه و لجباز

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 
2728
ایشالا ب زودی مامان بشی عزیزم برات دعا میکنم من استرسم از اینم هست ک دختر اولم هنوز کوچیکه و لجباز

ايشالا به دعاي شما 

اصلا نگران نباش 

خدا صبر و طاقتشم ميده 

و اينكه حتما در توانت بوده كه خدا بهت لطف كرده

فقط به مثبتاش فكركن 

بچه بياد با خودش بركت مياره انشاءالله اوضاع ماليتونم اوكي ميشه 

فقط انرژي مثبت باش

خدارو شكر صدهزار بار

عزیزم هدیه خداست به این فکر کن بدون دوا دکتر بچه دار شدی 

وبه این ایمان داشته باش که خدا چیزی رو که میده رزقش رو هم میده ان شاءالله بچتون پا قدم خوبی داره نگران نباش 

ماهم نی نی که میخواست بدنیا بیاد خیلی نگران بودیم ولی باورت نمیشه چقدر خونمون پر از برکت شده بود شوهرم اینقدر کار براش پیدا شد 1ماه بعدم ماشین خریدیم همه میگفتن چقدر دخترتون پاقدمش خوب بود

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

حالت را میفهمم تجربه کردم منم سه تا بچه دارم ....دوتا خداخواسته بود....بسپار به خدا....سخته ولی چاره ای نید

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

من پسرم ۷ماهش بود که فهمیدم باز باردارم الان پسر کوچیکم دوماهشه خیلییی شیرینه پسربزرگمم ۱۸ماهشه

بخدا نمیدونی چقد برکت آورده با خودش تو زندگیمون

روزی که فهمیدیم شوهرم گفت بندازیمش اما

من حتی یه لحظه هم به نداشتنش فکر نکردم  

الانم سختیاش خیلییی زیاده اما به پسرام که نگاه می کنم شکرخدا می کنم 

2738

ذکر استغفرالله زیاد بگو.. اتفاقا بچه هایی که ناخواسته میشن انقدر بچه های خوب و قانع و حرف گوش کنی میشن برعکس اونایی که با خواست آدم دنیا میان پررو و لجباز و ..

از خدا بخواه به خاطر ناشکری ببخشه نماز بخون توبه کن و دعا..

خدا مهربون و بخشنده است..

بعدشم.. این همه آز و سونو و غربالگری بیخود نیست که.. برای تشخیص سلامتی بچه است.. اگر دکتر گفته سالم پس سالم..اگرم شوهرت انرژی منفی میده بگو خدا بزرگه.. خودش داده خودش نگه داشته خودش روزیشو میده..

پسر منم ناخواسته شد.. خیلی بی پولی و سختی کشیدیم ولی بچه روزی داشت صاحب یه خونه کلنگی شدیم از مستاجری راحت شدم..قشنگ نیست ولی هرچیه مال خودمون..

بچه با خودش روزیشو میاره..اگر مادرها مثل قدیم شیرخودشون رو بدن و کهنه بزنن بچه خرجی نداره..مگر مریض شه..

بازار خراب.. همه دستشون خالیه.. تک شما نیستی..

خدا بزرگ اصلا فکر و خیال نکن.. دستت رو بکش رو شکمت بگو مامانی عاشقتم... تو از گوشت و خونمی.. طفلک تو این مدت با افکار منفی تو چقدر غصه خورده که مامان بابا منو نمیخوان...

تو بارداری آدم دچار تغیرات هورمونی میشه که افسردگی دوران بارداری میاد سراغش.. گرمی بخور زنجبیل دارچین و.. که مغزت گرم شه پر انرژی شی .. آهنگ شاد بزار و اجازه نده افکار منفی بیاد سراغت..

به معنویات اهمیت بده.. ناشکری از وسوسه های شیطان.. اعوذبالله زیاد بگو استغفرالله بگو خدا بزرگه.. قرآن نذر کن صلوات نذر کن برای سلامتی نی نی هیچی نمیشه ایشا..

ببین بچه هایی که ناخواسته هستن و پدر و مادرشون هی خواستن که بچه رو بندازن و خلاصه با آه و ناله بچه بدنیا اومده انگار خدا بدش میاد و میگه ببین چی کار میکنم، اکثر این بچه ها آدمهای بسیار خوش شانس و موفقی تو زندگی میشن و باعث سربلندی پدر و مادرشون میشن .در واقع خدا کاری میکنه که پدرومادر از اینکه همچین بچه ای رو میخاستن از بین ببرن همیشه پیش خودشون شرمنده باشن . مطمین باش بچه تو هم آدم بزرگی میشه .فقط لطفا هیچوقت بهش نگین ناخواسته بوده چون تو روحیه ش تاثیر بد میزاره .

وقتی ارزش ها عوض میشوند ، عوضی ها با ارزش میشوند.
عزیزم هدیه خداست به این فکر کن بدون دوا دکتر بچه دار شدی  وبه این ایمان داشته باش که خدا چیزی ...

ممنون از حس خوبی ک دادی

من پسرم ۷ماهش بود که فهمیدم باز باردارم الان پسر کوچیکم دوماهشه خیلییی شیرینه پسربزرگمم ۱۸ماهشه بخد ...

کاش منم میتونستم مث شما صبور باشم

ذکر استغفرالله زیاد بگو.. اتفاقا بچه هایی که ناخواسته میشن انقدر بچه های خوب و قانع و حرف گوش کنی می ...

دکتر ک تاحالا گفته بچت سالمه و مشکلی نداره

انرژی منفی ام خیلی بهم میرسه از اطرافیان و شوهرمو و دیگران منم انگیزه ی دوباره مامان شدنمو از دست دادم

بعدم هرچی اوضاع جامعه بدتر میشه منم نگرانتر میشم 

حرفاتون واقعا بهم انرژی داد 

ممنونم ازتوون  

ببین بچه هایی که ناخواسته هستن و پدر و مادرشون هی خواستن که بچه رو بندازن و خلاصه با آه و ناله بچه ب ...

دایی کوچیکه منم بعد ده تا بچه ناخواسته بوده و مامان بزرگم هرکار میکنه بندازه نمیشه

الان تو پیری مامان بزرگم هیچکدوم از بچه هاش دستشو نگرفت ب جز همین داییم میگفت اگه اینو نداخته بودم الان باید دست ب دامن این و اون میشد

دقیق حرفای شمارو بهم میزنه

2706