2733
2739

لطفا یه دکتر پوست خیلی خوب معرفی کنید که خودتون ازش جواب گرفتین. صورتم پر ازجای جوشه قهواه ایه.هر بار هم اصلاح میکنم جوش میزنه.دیگه خسته شدم.

خدایا ثمره عشقم رو در پناه خودت حفظ کن😍😍😍

دکتر فامیلی من خودم که نتیجه گرفتم. 

یه داروخانه هم هست تو قاسم آباد که ماله یه خانم دکتره خانم دکتر آزیتا کامرانی. خودشم مشاوره میده برای پوست اما خب داروهاشم گرونه اما دوستم برای جوشای صورتش پیشش رفته بود نتیجه گرفت منم برای مشکل اگزمام رفتم خوب بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر فامیلی من خودم که نتیجه گرفتم.  یه داروخانه هم هست تو قاسم آباد که ماله یه خانم دکتره خان ...

آخه تو بعضی تاپیک ها میگفتن دکتر فامیلی بدرد نمیخوره.

با چی اصلاح میکنی؟ روشتو عوض کن و بعدشم از این زلای یعد اصلاح بانوان بزن. من سینره برام خوب بود. ضمنا یه ماسک خیلی راحت خونگی هم هست خیلی خوبه. ماست و خیار یا اگر دارید ماست و سدر کلا سدر بدن شوی قدیمیا بوده و حسابی پوستو لطیف میکنه.

با چی اصلاح میکنی؟ روشتو عوض کن و بعدشم از این زلای یعد اصلاح بانوان بزن. من سینره برام خوب بود. ضمن ...

عزیزم. تیغ، بند، وکس، اپیلیدی همش جوش میزنم.اتفاقا منم ژل بعد اصلاح سینره دارم تاثیر چندانی برام نداشت.ماست و سدر رو امتحان کردم فایده نداشته.کلا صورتم خیلی پر موئه.

آخه تو بعضی تاپیک ها میگفتن دکتر فامیلی بدرد نمیخوره.

خب بستگی داره برای چی پیشش بری و تازه به پوشت خودتم بستگی داره. من برای یه نوع ویروس پوستی رفته بودم که خب با داروهاش خوب شدم. دختر داییم برای اینکه شکمش تو بارداری ترک نخوره رفت و کلی داروی گرون قیمت و خارجی خب بازم ترک خورد. باید شناختی از پوستت داشته باشی و حتی تغذیتو رعایت کنی وگرنه به محض داروهای شیمیایی ممکنه خیلی جواب نده.

2738
خب بستگی داره برای چی پیشش بری و تازه به پوشت خودتم بستگی داره. من برای یه نوع ویروس پوستی رفته بودم ...

حرفت درسته عزیزم.

ای بابا پس صورتت خیلی حساسه. از طبابت منم کاری ساخته نیست.    

به قدری طبابت کردم که دیگه خسته شدم تصمیم گرفتم هرچی هزینه شد برم پیش دکتر.اینجوزی نمیشه.

2706