2737
2739
عنوان

ویار و تهوع

2117 بازدید | 29 پست
سلام دوستان عزیز چیکار کنم زندگیم داغون شده همه طول روز حالت تهوع دارم از همه نوع غذا بجز غذاهای ساده مثل ابگوشت بدم میاد شبها وضعیتم بدتره همه اش دلم میخواد بخوابم شوهرم اصلا درکم نمیکنه البته زبانی قبول داره اما توقعاتش از من برعکسه خونه و زندگی ام هم به هم ریخته الان هفته12را تازه شروع کردم از هفته6تاحالا اصلا فرقی نکرده کسی بوده تجربه من را داشته باشه چقدر طول میکشه امید هست بهتر بشم با شوهرم چه کنم کمکم کنید محتاج راهنماییتان هستم
Lilypie Pregnancy tickers
اگه هم رفلاکس معده هم داری مث من شربت الومینیوم ام جی از داروخانه بگیر بگو واسه بارداری بهت میده ضد اسیده درضمن دوستمم بارداره دکترش قرص دیمیترون داده بهش میگه عالیه من خودم نمیخورم
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی ویار و تهوع شدید داشتم تا پایان ماه 4 ، خیلی حالم بد بود 4ماه خونه مامانم بودم هیچی نمیخوردم دایم سرم و آمپول میزدم 14 کیلو هم لاغر شدم ، هرکس هر روشی پیشنهاد کرد انجام دادم ولی موثر نبود فقط باید تحمل کنی دوره اش تموم بشه خودش یکدفعه خوب میشه نگران نباش
من حتی نمیتونستم تلفنی با کسی حرف بزنم حالم بهم میخورد درست میشه خودبخود
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2728
عزیزم باید ارامش داشته باشی دیگه باید باهاش کنار اومد منم غذا نمیخورم طوری که کم خونی گرفتم دیشب شوشو بهز زور گوشت داد اصلا میخوام بمیرم ولی انگار من دارم بهتر میشم ماکارونی واسه من خوبه قبل از بیدار شدن از خواب یه تیکه نون خشک یا بیسکویت ساده البته نون بهتر بزار دهنت نیم ساعت تو رختخواب بمون بعد پاشو چایی زنجبیلم عالیه
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
2738
خیلی ممنون از راهنماییتون راستش چایی که اصلا نمیتونم بخورم ب6 هم خیلی اثر نداره درسته اصلا از اینکه جایی برم یا تلفنی صحبت کنم حالم بهم میخوره از زندگی سیر شدم همه اش دهانم بد مزه است البته ناشکری نمیکنم خیلی منتظر همچین روزهایی بودم اماحالا ............
Lilypie Pregnancy tickers