2733
2734
عنوان

بچه بیاین😓😭من خیلییی میترسم

335 بازدید | 34 پست

سلام

بچه ها کمکم کنید

من یه مشکلی دارم و اون اینه که همش نگرانم و میترسم اتفاقی برای عزیزترین آدمای زندگیم مثه دخترم و شوهرم و خونوادم بیفته

ترس از مریضی و فوت اطرافیانو دارم

به خدا داغون شدم

چه غلطی بکنم تا خوب شم؟؟ 

کمکم کنید😭

عذاب اوره

هیچ لذتی نمیبرم از زندگیم

امروز کلی گریه کردم و دخترم و شوهرمو بوس میکردم😔😔😔😔

این حس از بارداری به اینور بیشتر شد

کاش دنیا یه دریچه ی فرار داشت...بعضی شبا درمیرفتی و آروم که شدی برگردی سرجات..😕

نترس

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فكرتو درگير اينچيزا نكن به چيزاي مثبت فكر كن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
2740
فكرتو درگير اينچيزا نكن به چيزاي مثبت فكر كن

خیلی دوس دارم سختتتهههههه😭😭😭

به خدا قلبم درد گرفته دیگه

الهي منم اينحور بودم

با خودت حرف بزن 

فكر كني سرت ميادااااا

خودت رو اماده من بيخيال تر باش

ا عاطفيه بيشتره

اما خودت ميتوني خودت رو درست كني

هر وقت فكري اومد بگو استغفر الله

مرگ برا همه هست صبر بخواه ايتلكرسي سريع بخون صلوات بفرست 

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
قران بخون عزيزم،سوره ياسين خيلي ارومت ميكنه

ممنونم دوستم😘

همیشه دعا میکنم من زودتر از همه بمیرم

2706