2733
2739

سلام بجه ها بياييد براي همه اونايي كه ازمون التماس دعا كردن و حاجتهاي خودمون 40 بار حديث كسا بخونيم. هر كي هر جند تا تونست بخونه اعلام كنه تا بنجشنبه. كه انشالله بنجشنبه بعد از اذان ظهر شروع كنيم و تا قبل از اذان مغرب جمعه تموم كنيم. براي حل شدن مشكل هامون  و  مشكلات كساني كه التماس دعا كردن و شفاي همه مريضا و كودكاني كه مادرزادي مريضي دارن واسه شفاشون و كساني كه تو غربت هستند و درمانده اند بخونيم. و هديه كنيم به بانوي دو عالم خانم فاطمه زهرا. انشالله خدا  قبول كنه. 

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد بانا........  

هستم ان شاءالله پیشا پیش قبول باشه

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

من به نیت  دخترم سه تا میخونم

التماس دعا

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم به نیت خودم و مامانم 2 بار 

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!
2740

عزيزم من ٥تابه نيته ٥تن ميخونم وسلامتيوظهورآقاامام زمان عج وان شاءالله حاجتهاي تمام مومنين جهان وشمانينيسايتيهاي عزيز هرچه زودتربرآورده بخيربشن وحاجتهاي خودمم برآورده بخيربشن وخداتمام بچه هاي جهانوحفظ كنه وصحيح وسلامت وشادوخوشبختوموفق باشن

تا الان بيست تا شده كه با 5 تاي من ميشه بيست و بنج تا. انشالله تا بنجشنبه 15/9/97كامل ميشه. و از ظهرش شروع به خوندن ميكنيم. راستي بجه ها واسه مامان من هم دعا كنين. واسه زنداداشمم دعا كنين ني ني دار شه انشالله. 

بجه ها بنج تاي ديكه هم دوستم ميخونه اكه كسي نميخواد دوباره برداره بقيه اش رو هم خودم ميخونم. فقط خوندين اعلام كنين. تا غروب فردا وقت داريم. انشالله كه قبول باشه.

2706