2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب نیست هر چقدر هم که طرفتون هم خوب باشه و خودت هم خوب باشی بازم خوب نیست البته من زمانی که قبول کردم و رفتم بعد یکسال خیلی پشیمون شدم نه به خاطر رفتار خانواده همسرم بیشتر به خاطر روحیات خودم ولی خب قابل پیش بینی هم نبود چه مقدار طول بکشه بعد یکسال مستقل شدیم البته اونجا هم دو تا واحد مستقل بودیم ولی راحت نبودم اصلا

نمیدونم والا..من الان نیستم ولی شاید بریم تو یه ساختمون..خیلی فضول نیستن که هی چک کنن تو رو..البته یه خواهرشوهرم هستا..ولی خب راحت نیستی دیگه..مهمونم میاد باید رعایت کنی😐😐چجوریاس؟هر جا هم برن مجبوری بری😆😆یا باید از اول سنگاتو وا بکنی..اینطوری خوبه...کلا همدلی رو دوست دارم.بعضی وقتا باهاشون خوش میگذره..ولی یخورده تنبلن😐😁

بستگی داره به خانواده شوهر...اگه خوب باشن و فعلا نمیتونید مستقل باشید گزینه مناسبیه،ولی خب صددرصد اگه مستقل باشید راحت ترید،من الان با خانواده همسرم تو یه خونه هستیم وچون خوب هستن منم  اذیت نمیشم ولی خب دوست دارم زودتر برامون جور بشه مستقل بشیم

ای فرزند آدم، من به هرچه بگویم《باش》میشود مرا درآنچه به تو فرمان داده ام فرمانبردار باش تا کاری کنم که به هر چی بگویی《باش》 بشود. حدیث قدسی
بستگی داره به خانواده شوهر...اگه خوب باشن و فعلا نمیتونید مستقل باشید گزینه مناسبیه،ولی خب صددرصد اگ ...

یه آپارتمان یا خونه؟چجورین؟؟من خوبن ولی مادرشوهرم مریضه پیر نیست..وقتی میری مدام دستور میده یکاری بکنی عادت کرده دیگه یخورده نمیتونه..شوهرمم تکون نمیخوره..دخترشم اهل کار نیست..منم تا حدی با جون و دل انجام میدم ولی گاهی میبینم زور میگه😣

2740
یه آپارتمان یا خونه؟چجورین؟؟من خوبن ولی مادرشوهرم مریضه پیر نیست..وقتی میری مدام دستور میده یکاری بک ...

یه خونه هستیم عزیزم ،منم مادرشوهرمو کمک میکنم تو کارا ولی همه کارا به دوش من نیست البته مادرشوهرم مشکلی از لحاظ سلامتی نداره

ای فرزند آدم، من به هرچه بگویم《باش》میشود مرا درآنچه به تو فرمان داده ام فرمانبردار باش تا کاری کنم که به هر چی بگویی《باش》 بشود. حدیث قدسی

در گذشته زندگی کردن با خانواده همسر مشکل بزرگی نبود و اکثر خانواده‌ها و زوج‌های جوان با این موضوع موافقت می‌کردند. خانه‌های حیاط دار قدیمی را یادتان هست؟ اما با گذشت زمان و تغییر نگرش جوانان در طی نسل‌ها، این موضوع تبدیل به مشکل چالش‌برانگیزی شده است. حالا دیگر بیشتر زوج‌ها ترجیح می‌دهند در آپارتمانی جدا زندگی خود را به صورت مستقل شروع کنند، ولی ممکن است به دلایلی، مجبور به زندگی با خانواده همسر شوند. این مشکل ریشه در باورهای غلط زوجین و خانواده ها از یکدیگر دارد. با وجود این باورهای اشتباه، مشکلات کوچک بسیار بزرگ تلقی می شوند و زندگی کردن سخت می شود. در ادامه مقاله به بررسی راه های درست و غلط برخورد با خانواده همسر می‌پردازیم. اگر شما هم با چنین انتخابی روبرو هستید بهتر است از مشاوره خانواده برای حل این مشکل کمک بگیرید. روانشناس برای همین موارد در کنار شماست. 

منبع : زندگی با خانواده همسر | چند ترفند برای برقراری صلح