2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده

201 بازدید | 18 پست

سلام‌خانوما 

دلم گرفته یکم میخوام درده کنم 😔خواهشا خودتون بزارید جا یه من و نظر بدید حالم خیلی بده😔 خانوما عشقم چند هفته ای بود خیلی حساس شده بود خیلی مخصوصا روی گریه کردنم همش میگفت اگر من بمیرم چکار میکنی یا وقتی بهم رسیدم اگر یه شب تو بغلم بخوابی صبح دیگه بیدار نشم چکار میکنی  شنبه ی پیش داشتیم مثله همیشه باهم چت میکردیم کلی قربون صدقم رفت همش از روز بهم رسیدنمون حرف میزد😔 بهش گفتم دلم خیلی واست تنگ شده بود گریه کردم  با اعصبانیت  گفت مگه من بهت نگفتم گریه کنی دیگه باهات حرف نمی زنم با اعصبانیت گفت کات😔 من میرم که فراموشم کنی دوس ندارم اشکت در بیاد شبش پیام داد گفت دوست معمولی باشیم و رفت خوابید اومد گفت خوابم نمیبره فاطی خیلی دوست دارم 😔 خیلی عاشقتم ولی نمیخوام گریتو ببینم خیلی دوست دارم ولی نمیشه دیگه باهم باشیم لیاقتت بالاتر از منه صبحش که بیدار شدم بلاکم کرده بود😔 دوستش اومد پیوی از گروه و گفت آرش دیگه نمیخواد شرمنده ولی فکر کنم فراموشت کرده من  خودم حس میکنم خودش با اکانت دوستش پیام میده موقعه ی چت کردنش انگار خودش داره پیام میده😔 تمام تیکه کلام مایه عشقمو میگه😔 سه شنبه پیام داد دوباره گفت خیلی دوست دارم ولی دلم نمیخواد گریت بندازم😔 ازم عکس خواست واسش فرستادم   بهم گفت حالم خیلی بده ولی میرم که فراموشم کنی بعد شبش دوستش دوباره پیام داد من دیگه مطمئنم که خودش پیام میده تو پیاما همش از آرش بد میگه و طرف منا میگیره ولی من طرفه ارشم کسی واسم فال گرفته گفته ۵ روز دیگه برمیگرده دیروز روزه پنجم بود ولی هنوز نیومده😔 امروز دیدمش اتفاقی یهو منا دید هول شد نزدیک بود با متور بزنه به ماشین خورد زمین😔 به نظرتان دوسم داره برمیگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندسال پیش مدبود پسرا  وقتی میخواستن دخترا رو بپیچونن میگفتن سرطان خون دارم !!!!!حالا میگن عزیزم نمیخوام گریه تو ببینم !!!!!!

ول کن خانم عاشق یه ادم محکم و با ثبات و درست حسابی بشو که جای فرار از گریه هات تبدیلشون کنه به خنده از ته دل 

حال متکلم از کلامش پیداست
2731

پسرا وقتی میخوتن برن تو لیاقتت بهتر ازایناس فراموشم کن 😬اسکول

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺
2740

ببخشید رک میگم ولی دوستت نداره و داره گیرت میاره عزیزم .دقیقا همین تجربه رو داشتم .لطفا پا رو دلت بزار و بلاکش کن و از زندگیت ب طور کامل پاکش کن .

ترسهاتو بدون و یروزی غلبه کن بش حتی اگه ب ضررت باشه 

خودتو درگیر کسی ک تعا‌دل نداره نکن.ی روز میگ میخامت ی روز میگ میخام برم

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢

وا ی جوریه پسره ینی چی کسی که دوستت داره که هیچ وقت اشکتو در نمیاره همش عذابت بذه این اس ام اسا چیه که دوستت دارم اما بعدش خدافز این که نشد رابطه من نفهمیدم اون آقا هدفش چیه از اینکارا ازش دوری کن روح و روانتو بهم میزنه یا شایدم میخواد امتحانت کنه نمیدونم ما چیزی نمیدونیم ولی تو کلا از این قضیه کناره گیری کن عاقبت چندان خوبی نداره من خوشم نیومد از این رفتارش انگار بچست و نمیدونه با خودش چند چنده😕😕😕😕😕

2706