2733
2739
عنوان

با چی انرژی میگیرید؟😍❤

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 58 پست
وای یعنی هیچکس با خرید کردن انرژی نمیگیره؟؟؟؟؟؟؟ یعنی من مشکل دارم ؟؟؟😂😂😂😂😂😂

نه نه منم با خرید دوپینگ میکنم 😂😂😂

+ یه آهنگ ساختم اسمشم گذاشتم زندگی :))                _ ولی اینکه صدای خنده های منه...                           + دقیقا :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با شوهرم میریم دور دور  میرم گلخونه روحم تازه میشه ی گلدون گل خوشگل میخرم و برمیگردم خونه

منم عاااااشق گلم ولی وقت نمیکنم رسیدگی کنم 😁

+ یه آهنگ ساختم اسمشم گذاشتم زندگی :))                _ ولی اینکه صدای خنده های منه...                           + دقیقا :)
اهنگ عاشقشم...خ حالموخوب میکنه

چه سبک آهنگی گوش میدی؟😍

تو این هوا عالیه😍منم عاشقشم

و شبای تابستون 😍😍😍 وقتی باد می پیچه لای موهات ❤❤ 

2738
یه چیزی که لبخند بیاره رو لبم 😊😍 یه اهنگ شاد  دیدن مامانم😍 دیدن همسرم با یه لبخند گنده رو ...

😍😍😍😍 عزیزمممم 

ها بابا زندگي كوتاهه از همه چي لذت ببرين❤️❤️

منم در کل آدم شادیم مثل شما 😍😍😁😁 ولی خدایی از بعضی چیزا نمیشه لذت برد 😁😂😂

و شبای تابستون 😍😍😍 وقتی باد می پیچه لای موهات ❤❤ 

اره وقتی بارون اومده همه جا خیسه خیلی خوبه دوچرخه سواری😍😍 من دوستم تقریبا هفته ای ۱ بار میریم دوچرخه سواری تابستون بیشتر میرفتیم

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
اره وقتی بارون اومده همه جا خیسه خیلی خوبه دوچرخه سواری😍😍 من دوستم تقریبا هفته ای ۱ بار میریم دوچر ...

چه خوب 😍😍😍❤