2733
2734

هر چي بيشتر بهتر چون حداقل دغدغه پول رو نداري 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خونه ماشین دلخواهت و ی پس انداز که خیالت راحت باشه و ی درامد ماهانه خوب برا خرجات

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین

وقتی خوبه که تو زندگی های ابری و فانتزی غرق نشی

به حد معقول زندگی کنی و از کمک کردن به دیگران لذت ببری

الان یه کلیپ دیدم دختره میگفت ارزوم اینه که میوه باشه 😢 ادم اگه اینقدر داشته باشه که بتونه هم خودش استفاده کنه هم دل چند نفرو شاد کنه همون کمکی که میکنه براش بالاترین لذت دنیاست

همش گریم میاد به خاطر این چیزا😢

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2738
وقتی خوبه که تو زندگی های ابری و فانتزی غرق نشی به حد معقول زندگی کنی و از کمک کردن به دیگران لذت ب ...

اره همون بعضیها غرق میشن ب قول شما بعضیها تازه ب دوران رسیده مثل یکی از آشناهام انقدر داره ولی هیچ کمکی ب کسی.نمی کنه..

مادرشوهر من خودش وضع خانوادش خوب نی بعد شوهرش پولداره کلا پز میده.ینی شورتم میخره میاره نشون میده..ع ...

منظورم این بود ک خیلی ب من تیکه انداخته چون پدرم ورشکست شده میگ مردای.خراب ورشکست میشن یا میگ مستاجره طرف بدبخته

مهم مقدار پول نیست واقعا

مهم ظرفیت آدمهاست نسبت به داراییشون

آدمی میشناسم تریلیاردر....اونقدر با ملاحظه و خیییییر و وارسته

آدم هم‌میشناسم به خاطر دو زار دارایی با بنده های خدا که هیچ چی ..خدا رو هم بنده نیست

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2706