2733
2739
سلام خانمی پسرت چی شد؟بچه منم این مشکل و داره خیلی نگزانم

سلام عزیزم خداروشکر بچه من مشکلی نداشت و به خاطر اینکه سرما خورده بود گوشش جواب نداده بود دوباره بردمش شنوایی سنجی هر دو گوشش جواب داد انشاءالله بچه شما هم مشکلی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خداروشکر بچه من مشکلی نداشت و به خاطر اینکه سرما خورده بود گوشش جواب نداده بود دوباره برد ...

هفته پیش بردم شنوایی سنجی یه گوشش جواب نداد و گفت یک ماه دیگه بیا دوباره منم شدید نگرانم

هفته پیش بردم شنوایی سنجی یه گوشش جواب نداد و گفت یک ماه دیگه بیا دوباره منم شدید نگرانم

عزیزم سرما نخورده؟من پسرم رو دوباره بردم خداروشکر جواب داد انشاءالله بچه شما هم طوریش نیس و جواب میده

2728
عزیزم سرما نخورده؟من پسرم رو دوباره بردم خداروشکر جواب داد انشاءالله بچه شما هم طوریش نیس و جواب مید ...

نمیدونم حالا این 5شنبه باید ببرم دارم از نگرانی سکته میکنم برای پسر منم دعا کنید چیزی نباشه

ببخشید بچه شما چی شد تستش مثبت شد؟ تورو خدا جواب بدین نوزاد منم همین مشکل رو داره

آره عزیزم خدا رو شکر جواب داد.خود دکترا میگن که اینا غربالگری هستن و خطا زیاد دارن.به نظرم به همون شیوه قدیم آدم خودش تست کنه که میشنون کافیه و اینهمه هم استرس نمیکشیم.

آره عزیزم خدا رو شکر جواب داد.خود دکترا میگن که اینا غربالگری هستن و خطا زیاد دارن.به نظرم به همون ش ...

خدا رو شکر

تو خونه تست میکنم واکنش داره ولی نمیدونم چرا تو هر دوتا دستگاه منفی نشون داد

2738
خدا رو شکر تو خونه تست میکنم واکنش داره ولی نمیدونم چرا تو هر دوتا دستگاه منفی نشون داد

دوشنبه قرار بود ببری  منفی شد باز؟

پیش متخصص گوش و حلق و بینی ببر که راحت بشی

تورو خدا دعا کنید واسش من آروم قرار ندارم 

خانومی سلام.تاپیک انحراف چشم بچتون قفل بود اینجا پیام میذارم.خداکنه ک پسرتون خوبه خوب باشه و مشکلی نداشته باشه.راستش پسرمن چشمش انحراف داره عین همون عکسی ک فر ستادین.خیلی نگرانم.شماچکار کردین بالاخره.خداکنه پیاممو بخونین

من بچه م صداش میزدم واکنش نداشت پنج ماهه که شد خوب شد چقدر این ووروجک منا ترسوند

سلام عزیزم میشه جواب بدی 

بچه من تو سه ماهگی گفتند کم شنوایی داره با تست abr 

بچه شما هم تو تست رد شده بود که پنج ماهگی خوب شده بود؟

عزیزم چی شد شنوایی بچتون

سلام عزیزم من تو هفت ماهگی بردم یه مرکز خصوصی

گفتند باید حتما خواب عمیق باشه منم خوابش کردم مثل سه ماهگی که بردم اما مرکز خصوصی گفتند خوابش. عمیق نیست و نمی گیریم 

گفتند بیمارستانی که رفتی اگه همین طوری خوابش عمیق نبوده الکیه تست 

بعد گفتتند تست تیمپانوتری خلیلی هم برای زیر شش ماه نشون نمی ده 

ازش تست عفونت گرفتند تا مایع پشت گوشش جذب نشده و دکتر گوش بردم و خلاصه بعد از مصرف دارو بردم 

داروی خواب آور گرفتم اما بازم نخوابید یعنی گفتند خوابش عمیق نیست

بالاخره رفتیم. خوابش عمیق شد و گفتند بیست درصد افت داره که مهم نیست 

از اون بیمارستان دولتی هم شکایت کردن خیلی ها 

می گفت که از خلیلی خیلی اومدن گفتند بچه گوش ضعیف اما اینجا مشکلی نداشت اینجا

2706