2733
2734

سلام دوست جونيا

من يكساله ازدواج كردم،شوهرم خيلي بي منطقه،هيچ وقت براي هيچ مناسبتي برام كادو نخريده(عيدي،تولد،روز زن،سالگرد ازدواج و...)

فقط گل ميخره اونم گاهي كه خودم غرغر ميكنم

ولي براي تمام خونوادش،پدر مادر و خواهر و برادراش حتي بچه كوچيكاي خونوادشون به هر مناسبت و غيرمناسبت هديه ميخره و...

احساس ميكنم من فقط براش مهم نيستم،نا گفته نماند كه جيك و پوك زندگيمونم همشون ميدونن،خيليم نسبت بهشون تعصب داره،يعني تا ميگم فلان خواهرت، خدا اون روزو نياره...كلا جبهه ميگيره،دلم خيلي گرفته...

جديدا هم كه متوجه شدم از روابت زناشويي مون هم ميگه.اين دو سه روزه ازش متنفر شدم ديگه حتي نميذارم بهم دست بزنه.نميتونم هيچيم بگم😓فقطم ميگه چته؟مشكلت چيه؟باز ديوونه شدي؟

كلافه ام حتي احساس ميكنم ازش متنفرم.شما بگيد چكار كنم؟؟؟😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حق داذی خدا نکنه مرد طذف خانوادش باشه و جیک و پوک زندگیشو به خانوادش بگ خیلی بده

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2740