2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه میگم

اگه پشت تلفن دارم حرف میزنم تا همه چیو نگم وِل نمیکنه

ولی اون مثلا الان یجوری بحثو عوض کرد

برای خوشبختی و آرامش و سلامتی مادر و خواهرم لطفا صلوات  بفرستید
2728

زورم میگیره همه چیو از خانواده من میخواد بدونه

ولی از طرف خودش نه

الان داشت با باباش حرف میزد

پرسیدم دکتر چی رفته خواهرت واسه چی نگفت گفت رفته دکتر یهو رفت تو یه بحثِ دیگه

من همیشه میگم اگه پشت تلفن دارم حرف میزنم تا همه چیو نگم وِل نمیکنه ولی اون مثلا الان یجوری بحثو ع ...

خب عزيزم اون درسته اين كار شماست ك اشتباهه شما نبايد توضيح بدى ك پشت تلفن كى ب تو چى ميگه....

حكايت از چه كنم؟؟ شكايت از كه كنم؟؟ كه خود به دست خود آتش بر دلِ خون شده ىِ نگران زده ام.....بر موجِ غم نشسته منم/ بر زورقِ شكسته منم اى ناخداىِ عالم.....تا نامِ من رقم زده شد/ يكباره مُهرِ غم زده شد بر سرنوشتِ عالم!!!
2738
یحتمل ننش یادش داده😤😤

نه بیچاره مامانش مریضه پارکینسون و آلزایمر داره بنده خدا

نمیدونم مالِ اینه که دقیقا همون خواهرش که باهاش بحثم شده نگفته

خب عزيزم اون درسته اين كار شماست ك اشتباهه شما نبايد توضيح بدى ك پشت تلفن كى ب تو چى ميگه....

دقیقاااا...منم تو دلم گفتم زرشک نشونت میدم

خخخخخخخ اخه شوهر خودم اینجوری بود ... بس که گفتم بهش که رفتارشو اصلاح کنه تو خونه الان بهتر شده یکم ...

خداراشکر خوب شده مالِ شما

دقیقاااا...منم تو دلم گفتم زرشک نشونت میدم

ساده نباش عزيزم من تو زندگى چوب سادگيمو زياد خوردم

حكايت از چه كنم؟؟ شكايت از كه كنم؟؟ كه خود به دست خود آتش بر دلِ خون شده ىِ نگران زده ام.....بر موجِ غم نشسته منم/ بر زورقِ شكسته منم اى ناخداىِ عالم.....تا نامِ من رقم زده شد/ يكباره مُهرِ غم زده شد بر سرنوشتِ عالم!!!