2733
2739
عنوان

چهره همسرتونو چقدر پسندیدید؟

1657 بازدید | 89 پست

سلام دوستان.میشه بگید توی جلسه خواستگاری چقدر ظاهر همسرتون به دلتون نشست؟من الان یه خواستگار دارم شرایطش اوکیه ولی چهره اش نه که بگم زشته ولی به دلم ننشته نمیدونم چکار کنم؟تو رو خدا از تجربه هاتون بگید

۱۰۰۰ در صد☺️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از بچگی چهره شو پسندیدم😂😂

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2731
2738
نی نیت خوبه عزیزم؟؟

ممنون گلم دستبوسته تو خوبی 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

کلا عاشق همه چیشم چهرشم همین طور جس میکنم زیباترین مرد جهان ولی واس دیگران عادیه

مهمه ک ب دلت بشینه خیلی مهمه

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

منم اول روزی ک خاستگارم اومد خیلی تو ذوقم خوردی بد نبود ولی ب دلم ننشست. اول بار جواب منفی دادم بعد یه مدت باهام چت کردیم دیدم پسره خوبیه... خلاصه باهاش ازدواج کردم الان حس میکنم بهترین چهره رو داره بخدا

من یه خواستگار داشتم همه چیش اکی بود غیر از قیافه اش در جاردش کردم خودمو میشناختم با اون قیافه کنار ...

دقیقا منم همین طور ازون مدلا بود ک دوس نداشتم بهش گفتم اخر خوشم نمیاد از قیافت لاغریود چشاش ریز بود میگف چاق میشم میرم باشگاه فلان محل ندادم گفتم اصن ب دلم ننشستی تمام

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
2706