2733
2739

خیلی فکرم مشغوله واقعا!!!! 

1.چطوری بعضیا دلشون میکشه محموله بی بی چک حاوی جیش رو میزارن روی میز یا پتو بعد عکسشو میزارن اینجا؟ 

2.اوناییکه پست میزارن ببخشید استارتر کلی به پستت خندیدم حلال کن عایا در واقعیت هم همینقدر نسبت به حلال و حروم و حق الناس حساسیت نشون میدن؟؟؟!!! 

3.اینایی که مثلا اقدام داشتن و زیر دلشون تیر میکشه ما رو چی فرض میکنن که میان میپرسن عایا باردارم؟ ما از کجا باید بدونیم واقعا؟ 

4.یه سری هم هستن طرف میاد ضجه میزنه بدبخت شدم بیچاره شدم پریودم عقب افتاده نکنه حامله باشم به خاک سییییاه میشینم اونوقت طرف پست میزاره شک نکن بارداری مبارکه😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خب دیگ بالاخره هر کسی یه جایی واس درد و دل بیان مشکلاتش داره کجا بهتر از تی نی سایت 😂😂که عکس سونوی 12 هفته رو دکتر نمیتونه تشخیص بده چنسیت چیه اینجا همه تشخیص میدن😂

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

فقط قسمت محموله ش 😁😁

منم بارها بهش فکر کردم  ولی ب نتیجه نرسیدم😃😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

۱.بی بی چک رو فرو نمیکنن توی ادرار ک. دو قطره میریزن داخل محل ادرار.

۲. ی اصطلاحه دیگه. مثلا واسه نشون دادن عمق خنده.

۳. ب هرحال هرکس تجربه ای داره ک شاید ب درد ما هم بخوره و ماهم مثل اون باشیم.

۴.میخان مثلا اذیت کنن استارتر رو.(حالا شوخی یا جدی)

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706