2733
2734

شوهر من 4- 5 ماه هست فیناستراید مصرف می کرده و من الان ناخواسته باردار شدم می خواستم ببینم کسی بود با وجود مصرف فیناستراید توسط شوهرش، باردار شده باشه و بچه اش بدون مشکل بوده باشه؟

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

خیلی نگرانم.تو رو خدا اگه کسی بوده بیاد توضیح بده چی شده؟

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

هیچ کس نبود به من کمک کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوست عزیز من تو کار پوست هستم واسه ریزش مو به مریض ها یک میلی گرمش رو تجویز میکنیم با این حال بهشون تاکید میکنیم که اگه قصد بارداری دارن حداقل از سه چهار ماه قبلش دیگه استفاده نکنن بدون شک بهترین راه اینه که با یه پزشک خوب مشورت کنین

سلام دوست عزیز من تو کار پوست هستم واسه ریزش مو به مریض ها یک میلی گرمش رو تجویز میکنیم با این حال ب ...

ممنون خانومی.میدونم ولی دکترها میگن عواررضش صد ددر صد نیست و قطعی نظر نمیدن

به احتمال زیاد دکتر بهتون میگه تا غربالگری اول و دوم که تو هفته دوازده و هجده انجام میشه صبر کنی که ان شا الله موردی نباشه ولی در صورتی که خدا نکرده ناهنجاری مشاهده کنن مجوز سقط رو میدن

منم تو هفته هشتم بارداریم . همسرم چند ساله فیناستراید مصرف میکنه بطور ناخواسته باردار شدم منم خیلی استرس دارم.عزیزم شما رفتید غربالگری نتیجه چی شد؟ من برای بچه اولم دکتر همسرم گفت سه ماه قرصو قطع کن بعد اقدام کن اینکارو کردیم خداروشکر پسرم بدون مشکل به دنیا اومد ولی سر این بارداری ناخواسته خیلی استرس دارم

2740
منم تو هفته هشتم بارداریم . همسرم چند ساله فیناستراید مصرف میکنه بطور ناخواسته باردار شدم منم خیلی ا ...

من چون همسرم فیناستراید 5 استفاده می کرد سقط ش کردم.ولی اگر همسر شما فیناستراید 1 استفاده می کرده عموما مشکلی پیش نمیاد.نگران نباشید

من چون همسرم فیناستراید 5 استفاده می کرد سقط ش کردم.ولی اگر همسر شما فیناستراید 1 استفاده می کرده عم ...

بله فیناستراید 1 استفاده میکنه.انشاالله مشکلی پیش نیاد.ممنونم از نظرتون

بله فیناستراید 1 استفاده میکنه.انشاالله مشکلی پیش نیاد.ممنونم از نظرتون

انشالا عزیزم 

همسرم قرص فیناستراید 1 رو مصرف میکرده.حالا یه بار داری ناخواسته داشتیم .الان سه ماهم هستش و غربال گری سونو رو انجام.دادم.مشکلی نبود تو سونو گرافیش  نوشته همه چیز طبیعیه ولی یه دکتر واسم ازمایش ژنتیک نوشته .کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چیکار باید بکنم???ازمایشش انجامش ضروری بخاطر مصرف این قرص؟؟؟؟؟

همسرم میگه من تو این سه ماه قبل از بارداری حدود 10 ورق یا کمتر از 10 ورق قرص مصرف کرده ولی منظممم نخورده چند روز یه بار ولی وقتیکه میخورده دوتا فیناستراید 1 رو با هم میخورده

با این توضیحاتی که دادم کسی هست راهمناییم کنه؟خیییییلی استرس دارم

[QUOTE=101359681]همسرم قرص فیناستراید 1 رو مصرف میکرده.حالا یه بار داری ناخواسته داشتیم .الان سه ماهم هستش و غربال گر ...[/QUOTE

حتما  نیاز بوده که براتون ازمایش ژنتیک نوشتن.تا اپنجا که میدنم فیناستراید 5 روی جنین تاثیر داره مخصوصا اگر پسر باشه.شما مشخص شده که بچتون پسره یا دختر؟

[QUOTE=101359681]همسرم قرص فیناستراید 1 رو مصرف میکرده.حالا یه بار داری ناخواسته داشتیم .الان سه ماه ...

نه هنوز مشخص نشده. جنسیتش چی هستش

منم شنیدم خیلی رو جنین پسر تاثیر میذاره خصوصا الت تناسلیش.

حالا میترسم.

با متخصص پریناتال صحبت کردم گفت که این ازمایش ژنیتیک ربطی خیلی به تاثیر قرص ندتره

حالا من گیج گیج شدم چیکار کنم انجام بدم یا نه 

چون واقعا هزینه اش زیاده و نمیتونم پرداخت کنم در صورت الزامی نبودنش

2706