2733
2739

سلام خانوما. خسته نباشید

من کارهنری ودستی متاسفانه بلدنیستم. دوست دارم یه کارتوخونه انجام بدم که هم سرگرم بشم و برام درآمدم داشته باشه. میوه خشک کردن خوبه میصرفه بنظرتون؟ ویه دستگاه میوه خشک کن خونگی خوب میشه بهم معرفی کنید. درمورد طریقه خشک کردنم اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بده ممنون میشم.

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند....!!!!

بانووووو

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کلی پول برق برات میاد 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2738
شماداری؟ راضی خوبه؟

بله دارم خیلی راضیم البته الان خبر ندارم چنده ماله ۳ سال پیشمه گاهی به و سیب خشک میکنم باهاش من همه جهیزیه ام کم مصرفه همه چی هم دارم مثله تردمیل؛طرفشویی؛غذا ساز؛لباسشویی؛ساید بای ساید و گوشکوب برقی؛....برقمم ۲۰ تومن میتد اینا همه جدیدن و کم مصرف

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2706