2737
2739
عنوان

ایجاد تاپیک در محل مناسب

619 بازدید | 3 پست
اگر یک تاپیک در محل مناسبی زده بشه، بیننده بیشتری داشته و چون افرادی که آن را میبینند تجربه بیشتری دارند، پاسخ های بهتری خواهند گرفت.
از Support عزیز خواهش میکنم که اگر میتوانند امکان انتقال یک تاپیک به محل مناسبش را فراهم کنند و کنترل اش هم دست خودشان یا افراد مورد اطمینانشان باشد.
برخی سایتها که این امکان را ندارند، خیلی سریع این دسته از تاپیک ها را که در محل مناسبی زده نشده اند را حذف میکنند.

این کار به نفع دوستانی که هنوز بلد نیستند تاپیک را در محل مناسب بزنند هم میخورد. چون مجبور میشوند سئوال را در محل مناسب دوباره بپرسند.

به عنوان مثال این بخش اسمش "راهنماهای کار با نی نی سایت" است:
عنوانهای تاپیک های نامرتبط را مرور کنیم:
"کیست تخمدان 40*30تو رو خداکمکککککککککک"
"شما چقدر از شوهرتون پول تو جیبی میگیرن؟؟؟؟؟"
"میخام عید برم مالزی میشه از تجربیاتتون بهم بگین؟؟؟؟؟؟"
"برای عید موهامونو چه تغییری بدیم؟ پیش کدوم آرایشگر؟"
"کتاب های مفید"
"خانوما چی کار کنیم دختر مادرشوهرامون باشیم؟"
"آرایشگاه عروس"
"تو خونم موش پیدا کردم کمکککککککککککککککککک"
"وام"
و ................................
آقای افتخار زبون بعضی خانومای سایت از جمله خودم به خاطر تکرار تذکر این موضوع شده پوست کیوی( مو درآورده )
اما کو گوش شنوا
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
با نظرتون موافقم و قابل احترام هست برام.

ولی من به شخصه هیچ وقت حاضر نمیشم بیام تاپیک بزنم و برای نظم در این سایت پیشنهاد یا انتقاد بدم. به نظرم این سایت مدیر داره و اگه براش مهمه خودش باید یه سرو دستی به این سایت بکشه.

ضمنا اسم بردن از شخص یا نام تاپیک کسی رو آوردن و انتقاد کردن کاری هست که به دفعات ماه نو انجام میداد و همیشه در ابتدا پیشنهاد به جا و درستی داشت که بعد از چند صفحه خودش به تاپیکش گند میزد!!!!!!!!!!!!!!!

این صرفا نظر شخصیم هست و قصد توهین به نظر کسی رو ندارم.
موفق باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام این سایت یک نقطه ضعف داره و این دقیقا همین مسئله است که جای مخصوصی برای تاپیک زدنها ندارد و راهنمای درستی هم قرار داده نشده. پس وقتی مشکل دو طرفه هست ایراد به جایی نگرفتید اقای افتخار.
البته من تشکر می کنم بابت اینکه سایت جالبی هست امااین نکته را در نظر بگیرید که اکثریت جامعه هدف شما چه کسانی هستند، این آدمها چه سطح سواد و چه میزان تجربه کار با اینترنت را دارند و یا حتی وقت یا حوصله گشتن به دنبال راه های پنهان، آن وقت خود به خود یک برنامه ریزی درجهت تسهیل استفاده از نی نی سایت توسط کاربرانتان اتخاذ خواهیدکرد.
موفق باشید
بعضی آدمها از تبار مترسک هستند، پوشالی و پابرجا با یک آغوش همیشه باز...
2728