2733
2734
عنوان

خانومایی که سزارین اختیاری شدن بیان‌ی دیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 45 پست
مطمئنین؟ شما خودت میخوای تو بیمارستان خصوصی اختیاری سز بشی؟ پرسیدی از بیمه؟ کاش همینی باشه که میگی

من خصوصی زایمان کردم اختیاری ام بودم بیمه داد یه مقداریشو

تکمیلی که بیشترم میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حتی اگه بیمه تکمیلی باشه؟ مطمئنی؟

بله امروز شوهرم اداره بیمه بود پرسیده بود آخه تازه تکمیلی شدیم ، سزارین و عمل زیبایی و دندانپزشکی و چندتای دیگه رو قبول نمیکنن

خداجونم من منتظرم تا دوباره طعم مادرشدن رو بچشم کمکم کن...
بله امروز شوهرم اداره بیمه بود پرسیده بود آخه تازه تکمیلی شدیم ، سزارین و عمل زیبایی و دندانپزشکی و ...

تکمیلیه کجا؟ جاهای مختلف و ارگان های مختلف داره

خدایا نی نیم رو به تو سپردم 🙏
باید بری سوال کنی .من بیمارستان خصوصی عمل کردم با دفترچه نیروهای مسلح

چقدر هزینه ش شد؟سزارین اختیاری بود ؟

گاهی خدا درها را می بندد وپنجره ها را قفل میکند....چه زیباست فکر کنیم شاید بیرون طوفان باشد.
تکمیلیه کجا؟ جاهای مختلف و ارگان های مختلف داره

تامین اجتماعی ،رانندگان البته خودشون تکمیلی کردن ما اقدامی نکردیم

خداجونم من منتظرم تا دوباره طعم مادرشدن رو بچشم کمکم کن...
بله امروز شوهرم اداره بیمه بود پرسیده بود آخه تازه تکمیلی شدیم ، سزارین و عمل زیبایی و دندانپزشکی و ...

دندون پزشکی رو که همه جا قبول میکنن تکمیلیا

خدایا نی نیم رو به تو سپردم 🙏
مطمئنین؟ شما خودت میخوای تو بیمارستان خصوصی اختیاری سز بشی؟ پرسیدی از بیمه؟ کاش همینی باشه که میگی

من ١٨ ماه پيشم سزارين اختيارى كردم تو بيمارستان خصوصى، هم بيمه پايه مبلغى كه با بيمارستان توافق داشت رو ازم كم كرد هم بيمه تكميلى تماما هزينه رو پرداخت كرد، فقط از حيب حدود ٣٠٠ تومن داديم كه اونم بابت يه شب همراه و يه چيزاى اضافه بود 

١٠ روز ديگه بازم سزارين اختيارى دارم و بازم همه ى همين كارا...

مادرم را هیچوقت ندیدم که پرواز کند ؛ زیرا به پایش من را بسته بود ؛ پدرم را و همه ی زندگیش را …