2733
2739
عنوان

رابطه مشکوک

2081 بازدید | 38 پست

سلام شبتون بخیر.من نزدیک 40 روز پیش یه رابطه مشکوک داشتم ک نمیدونم منی وارد شد یانه ولی خب یک ساعت بعد این اتفاق قرص hdروطبق دستور عمل اضطراری خوردم 4روز بعدش پریود شدم اما الان نزدیکه 5روز از تایم پریودی خودم میگذره هنوز پریود نشدم احتمالا بارداری هست؟بیبی چک الان جواب میده؟توروخدا جواب بدید برام اضطراریه.

نه دیگه پریود شدی خب

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون قرصم سیکلاتو بهم ریخته بعدش

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2740

نه باردار نیستی قرص اورژانسی دو سه ماه سیکلاتو بهم میریزه 

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
سلام عزیزم...من ماماهستم...نه احتمال بارداری تقریباصفره اماخب خوردن قرص ال دی ب اون شکل برای جلوگیری ...

سلام شما که مامایی میشه ازتون یه سوال بپرسم البته بااجازه استاتر عزیز

سلام عزیزم...من ماماهستم...نه احتمال بارداری تقریباصفره اماخب خوردن قرص ال دی ب اون شکل برای جلوگیری ...

سلام ببخشید من میتونم درخواست دوستی بدم ازتون یک سوال بپرسم اگر مشکلی نیست؟

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

سلام.ببخشید یه سوال داشتم.علائم هفته اول بارداری چیه؟ سردرد هم میتونه جزو علائم بارداری باشه؟

2706