2737
2734

گلم دستورشو میگی منم درست کنم .خوشمزه میشه🤔

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

#کیک_مرغ_سوزان_پز

مرغ را بپزید و ریش ریش کنید.

✔بهتره برای پخت مرغ علاوه بر پیاز و ادویه از چند حبه سیر استفاده بشه تا مرغتون خوش عطرتر و در نهایت کیک مرغ خوشمزه تری داشته باشید.

خیار شور نگینی،پیازچه خورد شده را به مرغ ریش ریش اضافه و مقداری ماست غلیظ و مایونز بریزید.

بهتره نسبت مایونز به ماست ،دو یا سه برابر باشه یعنی به ازای هر قاشق ماست غلیظ،2 تا 3 قاشق مایونز استفاده بشه.

در پایان مقداری گردوی نگینی(به دلخواه)اضافه و مواد رو هم بزنید تا مخلوط بشن.

✔حتما ماست غلیظ و کم آب استفاده کنید تا کیکتون خمیری نشه.

✔مقدار خیارشور و پیازچه رو بنا به سلیقه خودتون کم و زیاد کنید.

.

✔میتونید به مواد کیک مرغ مقداری جعفری ساطوری اضافه کنید.

.

حالا دور قهوه ای نان تست رو بگیرید و نانها رو کنار هم به صورت مستطیل بچینید یا مطابق ویدئو دایره ای برش بدید.

✔من برای برش از رینگ استفاده کردم،ولی میتونید با کمک بشقاب گرد و کارد نانها رو دایره ای ببرید.

ردیف اول نانها رو در ظرف سرو قرار بدید و مقداری از مواد مرغ را روی نانها پهن کنید.

✔میتونید اول کمی مخلوط ماست و مایونز روی نانها بمالید و بعد مواد مرغ رو پهن کنید👈که البته من معمولا این کارو نمیکنم چون دوست ندارم کیک مرغ زیاد سُسی باشه.

این مراحل رو تا سه ردیف ادامه بدید.

در پایان دور تا دور کیک مرغ رو با مخلوط ماست و مایونز کاور و به دلخواه تزئین کنید.

👈من دور کار رو فقط با مایونز کاور کردم تا بیسکوئیتها نرم نشن.

👈در حالت عادی لایه آخر کیک مرغ با نان تست به اتمام میرسه که بعد هم با سس کاور میشه،ولی برای این تزئین حتما لایه آخر باید مواد مرغ باشه تا بتونید ورقه های تربچه رو به شکل گل فرم بدید.

بقیه مراحل تزئین هم کاملا در ویدئو مشخصه.

اینستاگرام من👇👇👇

souzan.shariat

🌞🌞🌞🌞🌞

http://t.me/sunchef

2738
عزیزم من برا 22نفر 3تا سینه مرغ گذاشتم اما بگمونم 2.5 میگذاشتم بهتر بود 

پس خوبه من واسه ۲۷ نفر میخوام حالا گفتم بگیرم ۳۰ نفر که خیالم راحت باشه پس همون نهایتا ۴تا سینه مرغ کافیه 

جدی ینی کافیه ؟؟

سه چهار تا سینه برای حدود چهار تا بسته نون تست کافیه،مثلا اگه دوطبقه مواد بریزی

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
2706