2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه بیش فعال دارن یا تو اطرافیانشون چنین بچه ای دارن.......

| مشاهده متن کامل بحث + 943303 بازدید | 11745 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستانی که کودک بیش فعال دارند و دوست دارند که با هم باشیم من گروهی ایجاد کردم که لینکش رو براتون می ...

سلام دوست عزیز این لینکی ک گذاشتینو نتونستم وارد گروه بشم میشه عضوم کنین

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏

سلام کاش تاپینگتون راه بیوفته...من پسرم پنج سالش تموم شده تازه خرداد رفته تو ۶.تشخیص بیش فعالی......قرص ریتالین و ریسپریدون میخوره....با هر قرص دادن دلم میخواد بترکه...اما دارم میدم بچه بشدت باهوش ولی تمرکز نداره ....جلسات نروفیدبکشم میخوام ببرمش پنج شنبه ۳۱خرداد نود و هفت اولین جلسشه......تروخدا خانم های قدیمی سر بزنید.......میخوام ببینم بچه هاتون چطوری شدن بهترن.......مامان علی شما بیایید ......ای کاش تجربیاتتونو الان در اختیار بذاربد ۷سال گذشته ببینم علی بهتر شد ........

2731

سلام من پسرم 5 سالشه و بیش فعاله دکتر داروی استراموکس10 و اری پیپرازول 5 داده کسی تا حالا از این داروها برای بچش استفاده کرده من هنوز جرات نکردم به پسرم بدم لطفا اگه اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید

سلام به همه مامانای مهربون و دل نگران این گروه

نمیدونم از مادرای قدیمی این گروه کسی هنوز اینجا هست یا نه؟!

من امشب طی یه جستجوی ساده تو گوگل رسیدم به پست شش سال پیش خودم تو همین تاپیک کلی خاطرات اومد جلوی چشمام ، جالبه که دیدم یکی از مادرای عزیزمون از قدیمیها خواسته بیان تجریه هاشون رو‌ بگن که بعد اینهمه سال چه اتفاقاتی افتاده، از نظر من این واقعا خواست خدا بود که من امشب اینجا بیام و براتون بگم چی شد

بهر حال، من هم یکی از همون مادرهای نگران بودم که پسرم مشکل بیش فعالی و‌عدم تمرکز داشت که البته هنوز هم ادامه داره ولی با کلی موفقیت 

اگر دوستان به صفحه های حدودا ۲۲۰ به بعد مراجعه کنند دل نگرانیهای و غصه های من رو میتونن بخونن ، وقتی که پسرم هنوز پنچ سالش بود و من مجبور به شروع دارو شدم که هر بار قلبم تکه تکه میشد

از همون موقع دارو شروع شد؛  با قرص کانسرتا که از همون خانواده ریتالین هستش، هیچوقت یادم نمیره بابتش چقدر غصه خوردم و همیشه عذاب میکشیدم ولی الان خداروشکر میکنم و خوشحالم که درمان رو ادامه دادیم و تسلیم نشدیم (من و همسرم و پسرم)

قصه من ممکنه براتون طولانی باشه ولی هدفم فقط کمک و انرژی مثبت دادن به مادران نگرانی از جنس خودم هستش، فقط با همه قلبم و وجودم میگم نترسید و به داشتن بچه هاتون افتخار کنید که فوق العاده باهوشن ، پس درمان دارویی رو با آرامش ادامه بدین

پسر من مصرف داروش از سن پنچ سالگی با مقدار ۱۸ میلی گرم شروع شد ، هفت سالگی ۳۶ میلی گرم شد و حتی در سن هشت سالگی مقدارش به ۵۴ میلی گرم رسید و دوباره در سن نه سالگی به ۳۶ میلی گرم برگشت و تا همین یکماهه پیش که ۱۱ سالش شده ادامه داشت و الان یکماهه که به ۱۸ میلی گرم تقلیل پیدا کرده ، پس میبینید هنوز هم ادامه داره ولی دیگه الان با این تفاوت که خودش میدونه اینو برای چی میخوره و حتی اگه من یادم بره خودش حواسش هست مخصوصا روزهای امتحاناتش

این دارو بیشترین عوارضش برای پسر من از همون ابتدا کم اشتهایی و کم خوابی بود که به مرور زمان کم خوابی کمتر و کمتر شد ولی بی اشتهایی همچنان باقیست، البته من به توصیه پزشک از همون موقع فقط در ایام مدرسه و گاها وقتی کوچکتر بود در یک مهمانی و شرایط خاص که برای آرامش خودش بهتر بود بهش دارو میدادم و الان هم فقط روزهای مدرسه میخوره که اصلا هیچ مشکلی برای وزن و قدش شکر خدا پیش نیومده که حتی اضافه وزن هم داره

حالا میخوام براتون بگم این درمان دارویی چه کمکهایی به هر سه تای ما کرد، پسرم توی مدرسه آروم شد، من و پدرش از شکایت همیشگی معلمها راحت شدیم و در عوض کلی تعریف و تمجید شنیدیم که برای ما مثل حسرت شده بود و بعد از اون موفقیتهای هر چه بیشتر پسرم تو درسهاش بود، همیشه و همیشه بالاترین نمره ریاضی تو کلاس رو داره و تونسته همیشه جزو بهترین شاگردا باشه و بدلیل ایران نبودن ما کاملا به سه زیان مسلطه و همه اینها بخاطر آرامشی هست که از این دارو گرفت که تونست تمرکزش رو‌حفظ کنه

مامانای عزیز از این دارو نترسین و با توصیه پزشکتون جلو برید مطمئن باشین چند سال دیگه شما جای الان من و پسرم خواهید بود

میدونم خیلی حرف زدم ولی واقعا از صمیم قلبم خواستم بدونین درکتون میکنم

سوالی باشه سعی میکنم حتی الامکان جواب بدم

پیروز و پاینده در پناه خداوند باشید

سلام نرگس جون از موفقیتهای پسرت خیلی خوشحال شدم من قبلا پستهای شما رو خونده بودم این تاپیک خیلی به من کمک کرده قصد دارم تا اخرشو بخونم.

گفته بودید قرص کانسرتا چه فرقی با  ریتالین داره عوارضش کمتره؟

شنیدم این بچه ها بزرگ می شن خیلی اروم و گوشه گیر می شن

روحیه پسرتون چطوره؟ ارتباط اجتماعی اش بادیگران خوبه؟

2740

نرگس جان عزیزم چقدر پستت قشنگ بود

ما مادرهای بیش فعال یه گروه زدیم و توش فعال هستیم

میشه ازت خواهش کنم که یه سری به گروه ما بزنی 

ما به وجود همچین مادری خیلی نیاز داریم چون اول راه هستیم

اگر دوست داشتی اینم لینکش هست

https://t.me/joinchat/BJ_--UNNJKBqoq3KEelPghttps://t.me/joinchat/BJ_--UNNJKBqoq3KEelPg

مامانای دیگه هم که درگیر این مسئله هستید دوست داشتید تشریف بیارید

حرف زدن با هم آروممون میکنه

خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
2706