2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه بیش فعال دارن یا تو اطرافیانشون چنین بچه ای دارن.......

| مشاهده متن کامل بحث + 942168 بازدید | 11745 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در ضمن دوستای گلم هر مقاله ای رو بگید خوندم .......نیاز به اطلاع رسانی مستقیم دارم....نه مقاله و .....به هر حال متشکرم
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
سعی کن از غذاهایی که دکتر منع کرده به شدت پرهیز کنی. بعدش هم استرس و ناراحتی خودت رو به اون منتقل نکن. این حالت یه روز خوب می شه اما استرسی که تو بهش الان منتقل می کنی ممکنه تاثیرات خیلی بدی بذاره روش
2728
شیرین جون شما مساله حاد به چی میگی.....؟؟؟؟روز خوش نداریم...راحت حق زندگی کردن رونداریم....از همه مهمتر ثمره زندگیمون باید مثل یک معتاد دارو مصرف کنه....از نظر من یک مشکل وتقعی هستش
شیرین جون دیروز دکتر بهش هالوپریدول و دیفن هیدرامین داد برا یک ماه......گفت بعد یک ماه ببرمش پیشش.......در ضمن فعلا تغییر زیادی ندیدم در رفتارش....تازه ما مشکل چندانی تو خونه و خواب نداریم...مساله وقتی جایی میریم شروع میشه
عزیز من یه عمر نیست. اینطوری فکر نکن. انشالا تا چند سال دیگه کاملاً خوب می شه. سعی کن ببریش بیرون که انرژیش رو اونجا تخلیه کنه و وقتی میاد خونه خسته باشه. باید باهاش کنار بیایی. من دوستم (الان ایران نیست) بچش معلول بود ولی به قدری واقعی برخورد می کرد که آدم لذت می برد.
2738
ببخشید شیرین جون از نظر من معلولیت معلولیته....ولی اینکه بچه مثل دست گل و سالم داری ولی ایندای نا معلوم......دیروز از دکترش پرسیدم چقدر باید دارو بخوره....خندید وگفت تا روز نامعلوم ...شاید تا روز بلوغ
شیرین جون من تو اطرافم بچه هایی رو دیدم که تو مدرسه صفر میگیرن........از مدرسه فرار میکنن......اصلا به درس میلی ندارن...من از اینا نگرانم....اگه بدونم خوب درس میخونه...میتونه تیز هوش باشه راضی هستم از کلم بالا بره
2706