2733
2739

سلام خانوما من ۱ آذر شب موعد پریودم بود که همون روز رابطه بدون جلوگیری داشتم.ولی پریود نشدم و امروز ۶ روزه که تاخیر دارم.همیشه قبل پریود درد شدید دارم ولی این ماه اصلا درد هم ندارم.کسی میدونه دلیل تاخیر چیه؟ احتمال بارداری هست؟بی بی چک الان جواب میده یا بذارم هفته بعد 

فال پاسور و تک نیت رایگان میگیرم براتون.درخواست دوستی بدین یا اینستا.ایدی اینستا fallkade_varagh 

بله البته احتمالش خیلی خیلی پایین هست 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه نفر تو همین نی نی سایت عقد کرده بود درست مثله شما شب پری رابطه داشته الان بارداره

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
2738

احتمال که همیشه هست ولی خیلیییی کمه

بیبی بزار یا آز خون بده الان باید جواب بده

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
احتمالش خیلی خیلی پایینه فعلا نزار صب کن

اخه سابقه تاخیر نداشتم.قبلشم جلوگیریم طبیعی بود احتمال داره با پیشاب؟

فال پاسور و تک نیت رایگان میگیرم براتون.درخواست دوستی بدین یا اینستا.ایدی اینستا fallkade_varagh 
اخه سابقه تاخیر نداشتم.قبلشم جلوگیریم طبیعی بود احتمال داره با پیشاب؟

احتمالا با جلوگیری طبیعیت باردار شدی یه تست بزار 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
یه نفر تو همین نی نی سایت عقد کرده بود درست مثله شما شب پری رابطه داشته الان بارداره

اگه شانس منه بدبخته همین یه بار میگیره😢😢

استارتر منم مثل شما شدم الانم پريودم عقب افتاده منتها احتمال نميدم كه حامله باشم

من بخاطر اون یه بار شک دارم.ماه قبلم دو روز عقب انداختم ولی قبل درد و لکه بینی داشتم که پریود شدم.ولی این ماه اصلا دردم ندارم

2706