2733
2734

از سلفری نگو که دلم خونه منم نه روز پیش دادم هنوز خبری نیست مردم و زنده شدم والا.ریسک داشتی برا چی سلفری دادی؟

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
از سلفری نگو که دلم خونه منم نه روز پیش دادم هنوز خبری نیست مردم و زنده شدم والا.ریسک داشتی برا چی س ...

ریسک سندروم داون توآزمایشم ۱به ۳۶۰بود ولی ان تی وان بی همه چی خوب بود همه ی بارداریم شده استرس شما چرا سل فری دادین؟

ریسک سندروم داون توآزمایشم ۱به ۳۶۰بود ولی ان تی وان بی همه چی خوب بود همه ی بارداریم شده استرس شما چ ...

منم سندروم داونم شده یک به پونصد و ده منم بخدا هر چی خوشحالی کرده بودم کوفتم شد جوابشم که نمیاد خیالمون راحت بشه کارم شده فقط دعا و گریه ایشالا خدا بهمون کمک کنه 

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
سلفری چجور ازمایشیه؟ برا چی همچین ازمایشی دادین؟

اگر توسونو ان تی عددش بالای ۳باشه یا آزمایش ریسکت بالا یا متوسط باشه بهت آزماش سل فری میدن آزمایش خون DNA جنین توخون مادر بررسی میکنن مشکلی نباشه

منم سندروم داونم شده یک به پونصد و ده منم بخدا هر چی خوشحالی کرده بودم کوفتم شد جوابشم که نمیاد خیال ...

منم همینطور به خدا اصلا روانی شدم ازبس راجع به همه چی فکر وخیال کردم نمیدونم کی میخواد جوابش بیاد انشاالله خدادلمون شاد کنه 

مال من سر دو هفته اومد.ریسک داونم یک به صدو هشتادبود تو سلفری سد یک به یک میلیون .خیالتون راحت مال ش ...

وای خداروشکر یکم خیالم راحت شد انقدر میترسم که تو خوابم میبینم و با گریه  و ترس از خواب میپرم 😔

مال من سر دو هفته اومد.ریسک داونم یک به صدو هشتادبود تو سلفری سد یک به یک میلیون .خیالتون راحت مال ش ...

خداکنه دعا کنید خداروشکر الان بچتون به دنیا اومده به سلامتی؟

منم همینطور به خدا اصلا روانی شدم ازبس راجع به همه چی فکر وخیال کردم نمیدونم کی میخواد جوابش بیاد ان ...

خدا بزرگه دعای مشلول حتماااا بخون خیلی خوبه و خودتم آروم میشی اسمهای اعظم خداست من نذر کردم هر روز میخونمش

2706