2737
2739
عنوان

ضربان قلب جنین

106 بازدید | 14 پست

سلام خانما من هفده هفته ام ...امروز رفتم بهداشت ضربان قلب بچه رو زده ۱۴۸بنظرتون پسره یادختر؟؟؟بعد الان برم سونو جنسیتش قشنگ معلوم میشه؟

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بری سونو معلوم میشه،قبلش آبمیوه شیرین بخور.البته یه هفته دیگه باید بری آنومالی،خب اون موقع بهت میگن.

خو اگ زودتربرم اشکالی داره ...اصن طاقت ندارم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت😍😍😍
خو اگ زودتربرم اشکالی داره ...اصن طاقت ندارم

نه فک نکنم.ولی آنومالی از هجده هفتگی تا بیست هفته میرن.منم دقیقا امروز شونزده هفته تمام میشم.اما نوزده هفته می خوام برم آنومالی.دقیق باشه

2738

سونو برو معلومه

با ضربان نمیشه فهمید

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

آنومالی از ۱۵ تا ۲۰ هست میتونی بری الان

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
[QUOTE=75525286]عزیزم صدا قلبش ک گذاشت ضعیف بود؟ منظورم اینه اونقدر واضح نبود؟[/QU ن معلوم بود صدای ...

منم معلوم بود اما کم بود صداش.. دکتر بهم گف سن بارداری ک بره بالا صدای قلبش واضح تر میشه...خاستم ببینم شمام اینجور بودین

تیکر تولد یکسالگی دخترمه😍
2706