2733
2734
الان هفته 38 هستم و وزن پسرم هفته قبل 3400بود،معاینه هم شدم و دکترم گفت لگن متوسطی دارم و البته شرایط زایمان طبیعی هم دارم حالا دکترم تصمیم و به خودم واگذارکرده،سزارین یا طبیعی؟ اگه سزارین بخوام باید تا دو روز دیگه خبر بدم و آماده بشم البته ته دلم طبیعی دوست دارم و دارم پیاده روی هم میکنم،اما اکثرا میگن طبیعی دردهاش وحشتناکه نمیتونی تحمل کنی حالا سزارین انتخاب کنم یا طبیعی؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
منم طبیعی زایمان کردم.به نطر من طبیعی بدون دردو انتخاب کنی بهتره همون اپیدورال.من برا بارداری دومم حتما همین کارو میکنم.
خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
فقط یه جای طبیعی تو ذهن من مشکل و سوال ایجاد میکنه که اکثرا میگن به خاطر بخیه ها نمی تونن رابطه برقرار کنن و اذیت میشن،نمیشه دست کم گذفت این مشکل رو
دوستان عزیزی که لطف دارن و حال نی نی رو میپرسن،بنیامین عزیز بهترین جای ممکنه: تو بغل صاحبش،مالکش،خالقش....
2706