2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دقیقا چیزایی که این روزا من تو این سایت زیاد میبینم دیروز صبح تو یه تاپيکي انقدر ناراحت شدم که گریه کردم امیدوارم یه روز همه این نابرابری ها و شکنجه علیه هم جنسامون تموم بشه 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
دقیقا چیزایی که این روزا من تو این سایت زیاد میبینم دیروز صبح تو یه تاپيکي انقدر ناراحت شدم که گریه ...

دقیقا، انقدر زیاده اینجا خیلی تعجب می کنم، و خیلی هاشون از نظرشون عادی هست و یا خودشون رو مقصر می دونن

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند، خدا، جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده....
دقیقا، انقدر زیاده اینجا خیلی تعجب می کنم، و خیلی هاشون از نظرشون عادی هست و یا خودشون رو مقصر می دو ...

منم چند روزه همش یادمه و ناراحت اون خانومايي هستم که اینجا از مشکلاتشون میگن خدا کمکشون کنه 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
منم چند روزه همش یادمه و ناراحت اون خانومايي هستم که اینجا از مشکلاتشون میگن خدا کمکشون کنه 

آخه فقط درد ایت نیست که، دیروز یه خانم بارداری نوشته بود که کتک خرده از شوهرش

بعد داستان رو که تعریف کرده بود نود درصد به شوهرش حق داده بودن

تو ایران هردو جنس قربانی هستن چه اونی که خشونت میکنه چه اون کسی که خشونت روش واقع میشه ،زنجیره خشونت ادامه داره ،شرایط اقتصادی مملکت روز به روز توهمی وبدتر میشه این وسط اونایی که زورشون زیاده به بقیه زور میگن سیستم شده عین برده داری ،این صحنه ها رو ملت صبح تا شب دارن لمس میکنن بعد با کلی درد وتحقیر سره زن وبچشون خالی میکنن از یک طرف دخالت خانواده ها واقعا جایه تأسفه ،اینجا خانواده ها با هم ازدواج میکنن نه دختر و پسر هویت یه زوج زیر سایه سنگین خانواده هاشون له شده بیشتر شبیه خاله بازی میمونه تا ازدواج 

تو ایران هردو جنس قربانی هستن چه اونی که خشونت میکنه چه اون کسی که خشونت روش واقع میشه ،زنجیره خشونت ...

اما با آگاه بودن آدما، مرد و زن فرقی نداره، بالاخره یه روزی این زنجیر از هم می پاشه، ما باید تلاش خودمون رو بکنیم، با روحیه خوب و سالم و یه خانواده که توش آرامش هست راحت تر می شه با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم کرد

2706