2737
2739
عنوان

ساندویچ ساز بخرم یا نخرم؟

48860 بازدید | 49 پست
سلام دوستای خوبم
جدیداً دلم میخواد ساندویچ ساز بخرم.اما بعضی ها میگن که اصلا کاربرد نداره یا اینکه بی استفاده میمونه.به نظرتون چی کار کنم ؟بخرم یا نه ؟
اونهایی که پیشنهاد میدن بخرم بی زحمت بگن چه مارکی بهتره؟
من استفاده های زیادی از ساندویچ ساز می کنم برای بچه ها صبحانه و عصرانه های متنوعی درست می کنم اگه بخواهم شام سریع و راحت درست کنم از ساندویچ ساز استفاده می کنم. من هر غذایی که اضافه بیادش اعم از مرغ، برنج، ماکارونی و ..... با مقداری پنیر پیتزا و سس کچاپ و یا مایونز داخل ساندویچ ساز می گذارم و بچه ها هم از خوردنش لذت می برند. ولی استفاده مداوم از نان تست خیلی چاق کننده هست و باید مراقب بود.
ساندویچ ساز من بلک اند دکر هست و دوتایی هست و صفحه اش هم جدا شونده نیست. بعد از استفاده یک دستمال نمدار داخلش می کشم و تمیزش می کنم. اونایی که چهارتایی و هشت تایی هستند با صفحه جداشونده قیمتشان بالا هست فکر می کنم حدود هشتاد تومان.
البته این روزها با بالا رفتن نرخ برق خیلی باید در خرید وسایل برقی بدون کلاس انرژی دقت کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخر عالیه
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...
بگذار آوازه ی شاد بودنت،چنان در شهر بپیچد:
که رو سیاه شوند آنانکه :
بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند
2740
2706