2737
2739
عنوان

نشانه داشتن بچه بیش فعال چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم

دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک کارشون عالیه در این زمینه خیلی هم معروفند ایشون استاد دانشگاه و مدرس گارگاه های دانشگاه علامه هم هستند

یکم وقت دهی شون طولانیه ولی ارزش صبر کردن داره

خواهر من پسرشو برا یه اختلالی برده بود پیش ایشون

هم  از قیمت مشاوره و هم از کارشون خیلی راضی بود امیدوارم مشکل شما هم هرچه زود تر برطرف شه

کلینیک گیشا

۸۸۲۶۷۰۶۸

۸۸۲۶۷۰۴۰

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ شماره خانم دکتر

درضمن ایشون اصلاً مصرف دارو شیمایی رو توصیه نمیکنند

سلام عزیزم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک کارشون عالیه در این زمینه خیلی هم معروفند ایشون اس ...

ممنون بابت راهنماییتون دوست گلم

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
2731

سلام عزيزمم اميدوارم پيام منو بخونين و جواب بدين چون منم مادرم،،دختر من ٢٠ماهشه خيلي شيطونه نق ميزنه ديگه خستم كرده همش فكر ميكنم بيش فعاله زندگيم مختل كرده ميخواستم ببينم بچه شما الان اروم شده؟؟مشكلي نداره؟؟

يا امام حسين چه زود جوابمو دادي ..

دختر من ۱۲ سالشه بچگی بردم مشاوره اشتباه کردم 

الان فهمیدم بیش فعاله خیلی اذیتم کرده 

تازه متخصص مغز و اعصاب کودک نوجوان بردم داروهاشو شروع کرد نمی دنم تاپیر بذاره یا نه 

اصصصصلا مشاوره نبر 

مستقیم پیش متخصص مغز و اعصاب کودک ببر 

دارو بخوره 

دکتر به من گفت اگه بچگی میخورد تا حالا خوب میشد

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
دختر من ۱۲ سالشه بچگی بردم مشاوره اشتباه کردم  الان فهمیدم بیش فعاله خیلی اذیتم کرده  تا ...

عزیزم بچه شما چه علایمی داشت؟تا چه سنی شیطون بود؟

سلام عزيزمم اميدوارم پيام منو بخونين و جواب بدين چون منم مادرم،،دختر من ٢٠ماهشه خيلي شيطونه نق ميزنه ...

اره گلم پسر من خیلیییی اروم و حرف گوش کن شده....الان درحد یه بچه عادی یکم شیطنت و لجبازی داره.....شاید باورت نشه تا چهار سالگیش زندگیم مختل شده بود اما خدارو شکر از بعد چهارسالو نیمیش خداروهزار بار شکر بچه خیلی ارومی شده...

اصلا باخالش که زیاد تفاوت سنی نداشتن نمیتونست کنار بیاد مدام دعوا میگرفتن و سربه سر خالش میذاشت الان خداروهزار بار شکر هیچ مشکلی نداره با خالش...

یا من تمام مهمونی رفتن عامو به مدت چهار سال تقریبا به صفر رسوندم چون تو هر مهمونی به شدت شیطونی میکرد و ابرو ریزی....اما شکر خدا الان مشکلی با پسرم ندارم....شما هم فعلا یه مقدار تحمل کن مطمعن بچه شما هرچقدرم شیطون و نق نقو باشه باز به پای پسر من نمیرسه یکم تحمل کن اگه دیدی نه واقعا کلافت کرده یه مشاوره ببرش

2738
اره گلم پسر من خیلیییی اروم و حرف گوش کن شده....الان درحد یه بچه عادی یکم شیطنت و لجبازی داره.....شا ...

عزيزمم ممنونم كه جواب دادي خدا بچتو نگه دازه واست،،به نظرت ممكنه بيش فعال باشه همين الان كه مينويسم دارم گريه ميكنم رفتم خونه مادر شوهرم نميدوني چه به روز من اورد،،خيلي خستم و دست تنها همش ميترسم نكنه مشكلي داره

يا امام حسين چه زود جوابمو دادي ..
عزيزمم ممنونم كه جواب دادي خدا بچتو نگه دازه واست،،به نظرت ممكنه بيش فعال باشه همين الان كه مينويسم ...

ببین بچه بیش فعال میگن مدام در حال بپر بپر هستش ارام و قرار نداره پسر من تا چهار سالگیش اینجوری بود بعد تولد چهار سالگیش کم کم خیلییی اروم شد...الان خدارو هزاران بار شکر بچه ارومی شده...خیلیا میگن بچه اولش شیطون باشه بعدش خیلی سر به راه و حرف گوش کن میشه...بخدا کاملا درکت میکنم و میفهممت که چی میگی همه اینارو من گذروندم ....نمیدونم بهت بگم بایه روانشناس صحبت کن یا نه.....چون من تحمل کردم و گذشت...

یه خانومی بهم تو همین نی نی سایت گفت بچه باید شیطنت کنه تا دورش بگذره.... هرجا هم که حس کردی اذیت میشی نرو تحمل کن میگذره که شکر خدا گذشت...اگه واقعا احساس میکنی اروم و قرار رو از شما و از خودش گرفته خودش داره اذیت میشه حتما بایه مشاور مشورت کنید که جفتتون اذیت نشید...اگه تو خانواده هم بیش فعال دارید حتما پیگیری کنید