2733
2739
عنوان

یعنی باردارم یا عوارض قرصه ؟

106 بازدید | 13 پست

لطفا اگر کسی قرص کابرلین برای پرولاکتین بالا خورده بگه ، من دو روزه پریودیم عقب افتاده، یعنی باردارم یا عوارض قرصه؟ 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

دیروز صبح بی بی چک زدم منفی بود ، من همیشه دقیقا سر وقت پریود میشدم اصلا سابقه نداشت عقب بندازم

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیروز صبح بی بی چک زدم منفی بود ، من همیشه دقیقا سر وقت پریود میشدم اصلا سابقه نداشت عقب بندازم

یک هفته بعد از این که عقب انداختی بی بی بزن

کاش روزی برسد که درون هیچ خانه ای مریض نباشد درون هیچ مرکز ناباروری زنی با دلی شکسته نباشد درون هیچ شهری کسی نباشد که برای سیرکردن شکم فرزندش غرورش له شود کاش روزی برسد که صدای خنده ادم ها به دل اسمان برسد 
یک هفته بعد از این که عقب انداختی بی بی بزن

حداقل باید یک هفته بشه تا نشون بده 

کاش روزی برسد که درون هیچ خانه ای مریض نباشد درون هیچ مرکز ناباروری زنی با دلی شکسته نباشد درون هیچ شهری کسی نباشد که برای سیرکردن شکم فرزندش غرورش له شود کاش روزی برسد که صدای خنده ادم ها به دل اسمان برسد 
2738
منم مثل شما ...الآن دارم کابرلین میخورم و معمولآ پریودیم عقب میفته و لی معمولآ با این قرص سر وقت میش ...

خودت عقب میندازی اما وقتی این قرص رو میخوری تنظیم میشه؟ منم شنیدم برا تنظیم قاعدگی هم خوبه ولی اخه برا من کاملا تنظیمه همیشه، یعنی میشه باردار باشم بنظرت؟

اگه از جلوگیریت مطمئن هستی شاید به خاطر قرصه که عقب افتادی در غیر اینصورت آز بده

تو اقدامم جلوگیری نمیکنم 

خودت عقب میندازی اما وقتی این قرص رو میخوری تنظیم میشه؟ منم شنیدم برا تنظیم قاعدگی هم خوبه ولی اخه ب ...

منم این قرص رو به خاطر پرولاکتین بالا میخورم .. آره وقتی میخورم تنظیم میشه ... حالا دوس داری باردار باشی یا نه ؟

پس ان شالله که باردار باشی

ان شا الله ، آرزومه باردار باشم ،