2733
2734
عنوان

سونو گرافی انومالی🤔میایید؟

372 بازدید | 37 پست

سلام بچه ها خیلی ضروریه؟

همون غربالگری مرحله دوم هستش؟

جواب غربالگری اول من خوب بود خداروشکر دکتر گفت ۱۸ هفته برو انومالی🤔هزینه اضافی نیس؟ 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انومالی با غربالگری فرق داره 

فرقش چیه🤔

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2731
منم امروزرفتم.بابیمه سلامت شد۲۵۰

😕😕واقعا لازمه اخه ....تو این گرونی

نه انومالی روبایدبری.جنسیت بچتوهم میفهمی

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگلی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیست❤.  زندگیم ( همسرم+نی نی تودلم👪)
آنومالی خیلی دقیق تره واطلاعات بیشتری هم بهت میده

برا همه انومالی مینویسن؟؟؟

2738
نه انومالی روبایدبری.جنسیت بچتوهم میفهمی

اره میرم دا😕

آنومای با ان تی فرق داره!

ان ای تشخیص منگولی هس

آنونالی تشخیص سلامت ظاهری جنین و تشخیص نقص عضو

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
اتفاقاالان داشتم به شوهرم میگفتم بیچاره اوناک دوقلوباردارن..هزینه ی هرقل جداس یه دوقلوباید۵۰۰بده

وای واقعا😞

خدا انشالله ب داد همه برسه

تازه من یه سونو سلامت سوم هم باید برم هفته ی ۲۴ هسم فردا نوبت گرفتم 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706