2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مرغ ماهی گوشت قارچ سوسیس کالباس کله پاچه دل جیگر قلوه،،، تخم مرغ تن ماهی کو کو سبزی،،،،، میتونی بخوری ولی بایذ سرخ کنی با روغن نارگیل یا زیتون مخصوص سرخ یل حیوانی،،، حتما باید سرخ کنی،، سبزیجات کاهو خیار کلم کدو بادمجان،،،،،، ببین یکهفته چند کیلو کم مسکنی،،،،،،،، شاید پنج کیلو،،، هر روز هم آب و آبلیمو و نمک دریا 

2740

قرص لاغری یا کرم و پماد لاغری رو از سایت کیم کالا خریداری کردم اینم شماره هاشونه 09120132883-09120750932-02186081142-بعد از استفاده از قرص ها و ماساژپماد و کرم لاغری خوشبختانه به هیکل زیبا و اندام فوق العاده ای رسیدم بدون اینکه مشکلی پیش بیاد واقعا از این محصول راضی هستم

مرسی عزیزم،،، من با رژیم کتو سلام 16 کیلو کم کردم 

سلام عزیزم

یه جا خوندم که رژیم کتو گرفتید

الان هم اومدم تو تاپیکتون و میبینم نوشتید با این رژیم ۱۱ کیلو کم کردید

میخوام بدونم اضافه وزنتون دوباره برگشته یانه؟؟؟

ممنون میشم جواب بدید❤🥰

در حال تثبیت وزن😎
سلام عزیزم یه جا خوندم که رژیم کتو گرفتید الان هم اومدم تو تاپیکتون و میبینم نوشتید با این رژیم ۱۱ ...

سلام عزیزم الآن رفتم تو 15-کیلو ،،،نه.گاهی ک خسته میشم آز رژیم میبینی دوماه میززام.کنار و می خورم راحت بعد مثلا از 86-میآم 88 بعد دوباره یکهفته میگیرم برمیگردم همون 86