2733
2739

سلام خانما عصرتون بخیر ،  میخوام کاشی اشپزخونه رو تمیز کنم ، از چی استفاده کنم که کاشی لک نشه و رد دستمال نمونه ، بخار شوی هم دارم ممنونم بابت راهنمایی تون 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من همین الان با سیف قرمز و یه حوله پاک کردم ،پشت گازم چربی میشینه، مخصوص وقتی غذا سرخ کردنیه،خعلی خس ...

تمیز شد برق افتاد ؟ رد دستمال نموند به کاشی ؟

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
درزاشو با فرچه بکش اگه کثیفه .  بخار شو خوبه دیگه .  ولی من دستمال نانو دارم عالیه اصلا ...

اخه احساس میکنم چرب شده میخوام یه چیز تمیز کننده بهش بزنم ، به نظرت اول اب و جوش شیرین و سرکه بزنم بعد بخار شو بکشم یا بعد جوش شیرین دستمال خشک بکشم ، ممنون عزیزم

2738
با ریکا فقط  

واقعا ، بعدش با دستمال خشک بکشم؟

اول با دستمال و ریکا و بروس دوم با حوله کاملا خیس تا کف ها تمیز بشه  سوم با یه حوله خشک می کش ...

ممنونم دوست خوبم ، منظورت از ریکا مایع ظرفشوییه که اسمش ریکاس ؟

من به مایع ظرفشویی میگم ریکا  الان دارم کلی می خندم به خودم مثل قدیمیها صحبت کردم  مایع ...

عزیزم اشکالی نداره آخه مامان من مارک ریکا مصرف میکنه میگه خیلی خوبه ، گفتم شاید منظورت ریکاس ، دست درد نکنه که راهنماییم کردی