2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این ماه نداشتم هیچی.افسردم

رفتی سونو و بازم نداشتی فولیکول؟ خب دکتر واسه رشد فولیکول هم قرص جواب نده آمپول میده رشد کنه . برو پیش دکتر حتما 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
2728
رفتی سونو و بازم نداشتی فولیکول؟ خب دکتر واسه رشد فولیکول هم قرص جواب نده آمپول میده رشد کنه . برو پ ...

تو پریودی رفتم پیشش بهم قرص داد.الان که رفتم البته بگم امروز ۱۶ قاعدگیمه.سونو کرد گفت هیچ فولیکولی ندارم.

منم بالاخره مادر شدم🤰💃
تو پریودی رفتم پیشش بهم قرص داد.الان که رفتم البته بگم امروز ۱۶ قاعدگیمه.سونو کرد گفت هیچ فولیکولی ن ...

. پس حتما برو دکتر . واسه ماه بعد ببین چی بهت میده 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
 . پس حتما برو دکتر . واسه ماه بعد ببین چی بهت میده 

الان تاپیکاتو دیدم ببخشید کنجکاو شدم.تو همون ماهی که از فولیکولات ناامید بودی باردار شدی؟؟؟؟

منم بالاخره مادر شدم🤰💃
الان تاپیکاتو دیدم ببخشید کنجکاو شدم.تو همون ماهی که از فولیکولات ناامید بودی باردار شدی؟؟؟؟

نه ماه بعدش . اون ماه فقط متفورمین خوردم ولی ماه بعدش لتروزول هم خوردم که فولی رشد کرد 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
2738

سلام دوست عزیز امیدوارم که حالت خوب باشه. من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر هست . داخل سایتشون کلی مقاله در رابطه با مسائل بارداری و تخمک گذاری وجود داره. توصیه میکنم حتما به سایتشون سر بزنید اینم https://www.drvahabaghai.com/ ادرس سایتشونه. 

اینم آدرس و شماره تماسشون:

آدرس: خ ولی عصر- روبه روی ضلع شمالی پارک ساعی- نبش کوچه امینی-پلاک 2374

ایمیل: info@drvahabaghai.com

تلفن:88777907 - 88788603 - 88676455

فکس: 88788603