2733
2734

کسایی که استانبول اقامت داشتن کدوم ازاین هتل ها بهتره،البته من فقط واسه خواب وحمام میخوام ودسترسی خوبش چون صبح تاشب نمیخوام توهتل بمونم.

3ستاره ی gorur,,,ozyavuz,,,Arsima,,,Cuento

4ستاره یDora,,,white monarch,,,cumbali,,,Alfa,,,the city port ممنون میشم راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اسمش يادم نيست ولي تو خود تكسيم بود 

اونجا بيشتر هتلاش خوبن فقط قيمتاشون فرق ميكنه من يدونه تو يه كوچه بأرسم ديدم هم خودش عالي بود هم قيمتش 

فقط اسمش يادم نيست 😬

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2728
2738
اخه یه جا خوندم که نوشته بود gorou و ozyavuz خوب نیستن چون سه ستاره هستن

حتما حتما قبل اينكه بري خوب برسي كن ببين كدوم بهتره به تور اعتماد نكن 

ما رفتيم انتاليا مارو بردن شهر سيده البته هتلش عالي بود ولي كلك تورا بود ديگه 

اما استانبول مقصد دوممون بود براي هميين از فرودگاه هتل گرفتيم 

خيلي هم مراقب باش استانبوليها ٩٠ درصدشون دزدن

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

تو یه ستاره همش کم کن استاندا ردهای ترکیه مثلا با دبی خیلی متفاوته تو دبی وقتی میگن چهار ستاره واقعا چ هار ستاره س ولی ترکیه چهار ستاره هاش خیلی ها در حد سه ستاره هم نیستن.به قیمتها هم توجه کن ارزونا خوب نیستن بعد هتلی رو انتخاب می کنین برین نگاه کنین یا نزدیک استقلال باشه یا مترو نزدیکش باشه حتما .

تو یه ستاره همش کم کن استاندا ردهای ترکیه مثلا با دبی خیلی متفاوته تو دبی وقتی میگن چهار ستاره واقعا ...

دقيقا موافقم تمام حرفاتون هستم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم