2752
2734
عنوان

نظرخواهي براي ازدواج يك گل پسر :)))

| مشاهده متن کامل بحث + 1917 بازدید | 118 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خودم با شوهرم 15سال فاصله سنی داریم بعضی وقتا واقعا سخته 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بستگی به شرایط داره اگه اقای داماد بچه و یک زندگیه پر از شر و شور میخان دومی گزینه ی مناسب تریه

ولی اگه دنبال زندگی اروم و همسری همراه هستن مورد اولی 

کاااملا دو مورد متفاوت هستن و اگه من به شخصه جای ایشون بودم با دومی ازدواج میکردم

واسه ی خوشبختیه من و همسرم صلوات بفرسین لطفا😍😘
اگه اون آقا بچه میخواد خب مورد اول باعث میشه به مشکل بخورن و خدای نکرده زندگیشون به نتیجه نرسه...! بعد این هم در نظر بگیرید که خانوما خیلی زودتر از اقایون شکسته میشن!  پس باید یکم سن عروس خانومتون کمتر از 40 سال باشه.. .

اینجوری که مردای 40 50 ساله میرن دخترای 20 ساله میگیرن خیلی بده همینه کلی دختر خوب که یکم سنشون بالا رفته مجرد میمونن چون اقایوون هرچی هم سن بالا باشن بازم زن جوون میخوان 

سلام عزیزم جشن خواستن دختر ۲۵ ساله طبیعیه؛؛(اقتضای سنشه) ازدواج برا هردو میتونه نکات مثبت و منفی داشته باشه ؛ مثلا ازدواج با دختر چهل ساله(اختلافات کمتر خواهد بود؛ بیشتر همدیگرو درک خواهند کرد؛ و نهایت صاحب ۱ فرزند میشوند) اما ازدواج با خانم ۲۵ ساله (اختلاف بیشتری خواهند داشت؛ فرزندان بیشتری خواهند داشت؛ زندگی پرشورتری خواهند داشت) حالا بستگی داره خودشون دنبال چی باشن

قطعا اولي

دومي چون سنش كمي هنوز شور و شوق داره ولي خب يه مرد٤٠ساله كمي از شور و شوق افتاد،مرد پير ميشه و دختر جون و پر شوق و مرد واسش حوصله سر بر ميشه و باعث دعوا ميشه

ولي ي خانم٤٠ساله روحياتش مث ي اقاي٤٠سالس

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

حالا گزینه ها همین دوتاس؟

یکم بیشتر بگردید اولی ممکنه بچه دار نشه اختلاف سنیش با دومی ام خیلی زیاده...مگه لباسه که بین دوتا مردد مونده ازدواج خییلی مهمه

تو نباشی یکی بهتر،مگه قبل اینکه تواصن باشی طبیعتمارو لنگ میذاشت؟!...نه😏

عزیزم ازدواج باید  خوب و درست باشه تا به دنبال بچه باشه صرفا هدف بچه نیست که ! اول هدف یه ازدواج درسته و به دنبالش داشتن آرامش ، بعدش شما خودتون زنید یه کم خودتون کلاهتون رو قاضی کنید واقعا دختر ۲۵ ساله با مرد ۴۳ ساله تناسب داره ؟ اصلا دنیاشون یکیه ؟ این نگاه داغون به ازدواج چیه که همش به چشم یه کالا نگاه می کنید و ملاک ها میشه مهریه و ...؟!

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

چه سخت!25 ساله و 43 ساله! به نظر من اصلااااااااااااا از نظر اخلاقی با هم جور درنمیان!من که دخترم ورودی های جدید دانشگاه رو میبینم این شکلی میشم  چه برسه 13 سال اختلاف سن!

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  

خوشبختی مهمه، با دومی ازدواج کنه و خوشبخت نباشن بچه رو می‌خوان چیکار. اولی خوبه، سریع هم میتونن بچه بیارن، همون سال اول

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...

به نظر من اولی خوبه بچه دار هم میشن عزیزم چرا نشه فوقش خیلی زود بچه میارن چون موقعیت شغلی خوب هم که دارن ... اما دومی اختلاف سنی زیادی دارن نمیشه .. براش دعا کردم انشاالله خوشبخت بشه

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2706