2752
2734
عنوان

نظرخواهي براي ازدواج يك گل پسر :)))

| مشاهده متن کامل بحث + 1917 بازدید | 118 پست

حتی اگر باردار نشه می ارزه بنظرم...باید بگم اگه قراره این پیاما واسه مادر آقا پسر خونده شه...پس خطاب به ایشون میگم مادر گل و مهربون شما قطعا با تجربه تر از مایید ولی احساسی برخورد نکنید 

الان دو نفر با اختلاف سنی مثل این مورد نمیتونن با هم بسازن قطعا خیلی به مشکل برمیخورن...

بازم هیچی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای انگاری متلا من باکسی همسن بابام ازدواج کنم دقیقا.حالاچهلم زیاده برای اون خانوم نهایت سی دو واینا ...

نه ديگه از خواستگاري رفتن خسته شده بين همين دوتا يه نفر قطعا انتخاب ميكنن هردو زيبا هستن اولي صورت خودشه دومي لنز ابي و ارايش مفصل و.... ولي هردو خوب و زيبان

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
 نه ديگه از خواستگاري رفتن خسته شده بين همين دوتا يه نفر قطعا انتخاب ميكنن هردو زيبا هستن اولي ...

اقا اگه اینطوره قطعا اولی.ببین برن مشاور میتونن بهترتصمیم بگیرن حتی اینا از لحاط جنسیم ب مشکل برمیخورن دختر۲۵ساله دایم گشت وگدار و ارایشگاه و تزریق،ژل لبوخخخخ ولی اولی قشنگ با درک وفهم همراه این اقاس 

قطعا ادمهايي كه از نسل قبل هستن با ادمهاي همسن نگاه مشترك بيشتري دارن

من خواهرم بيست و پنج و من سي و چهار ي وقتايي اصلا نميفهممش

و كلا هم اين حد از تفاوت سني عاقلانه نيست دايي خودم با زنداييم هجده سال اختلاف سني دارن و نگم از مشكلاتشون الان داييم پير شده و خانمش تازه وارد چهل و يك سالگي شده و داييم حوصلشو نداره

قطعا واسه اقايي كه همش سرش تو درس و كتاب بوده اين شاد بودنه خيلي جذاب ولي نظر من اينه ك كوتاه مدت راضيش مي كنه و از كجا معلوم اون خانم چهل ساله شيطنت هاي خودش رو نداشته باشه و الان بخاطر حجب و حياس ك بروز نداده 

در نهایت با هر کدوم قطعی شد تروخدا بهشون بگین.از انتخابش همیشه راضی باشه...

مثلا پسفردا با کوچکترین مشکل هم پسر هم خانوادش نگن ای کاش اون یکیو میگرفتیمو از این حرفا

بنظر من اشتباهه که همزمان با هر دو در حال پیگیریه...

اول از یکی مطمئن میشد که نمیخوادتش بعد بره سراغ یکی دیگه!!

بعد هم من یه راهکار دارم که پسر انتخابش راحت شه...پسر باید سن هردورو فراموش کنه فرض کنه هر دو سی و پنج سال دارن...اونوقت کدومو دوست داشت؟!!

بازم هیچی...

سلام .. میشه درخاست دوستیم قبول کنی

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
اگه دومی رو انتخاب کنه بیشعوره بیشعور🤪🤪🤪

انتخاب کرد عزیزم تموم شد رفت عقد کردن با اون خانم اولی چهل سالشون‌بود فقط دعا کن براشون خدا نی نی سالم و صالح هم بهشون بده❤🍀

انتخاب کرد عزیزم تموم شد رفت عقد کردن با اون خانم اولی چهل سالشون‌بود فقط دعا کن براشون خدا نی نی سا ...

خدارو شکر خوشبخت بشن الهی

شک نکن میشه

خاله من ۴۱ اولیشو حامله شد یه بچه سالم و باهوش داره

خدارو شکر خوشبخت بشن الهی شک نکن میشه خاله من ۴۱ اولیشو حامله شد یه بچه سالم و باهوش داره

ان شاء الله عزیزم خدا از دهنت بشنوه مهربونم❤