2733
2734

سلام دوستای گلم پسرم چند روزه خیلی بی قراره رو لثه اش یه چیزایی مثل آفت زده شیر درست نمی خوره مجبورم تو خواب شیرش بدم همش گریه میکنه هی زبونشو رو لثه اش فشار میده یا دستشو میکشه رو لثه اش😢 کسی تا حالا بچه اش اینطوری شده؟

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شايد داره دندون درمياره

فک نکنم آخه برا دندون در آوردن هم زوده هم مامانم میگه دونه نمیزنه یه چیزایی شبیه آفت هست

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻
2731

اره پسر من اینطوری بود و ما فکر میکردیم داره دندون در میاره ولی خبری نبود تا 7ماهگی دندون درآورد

میگن علائم دندون چندماه زودتر میاد سراغشون

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
فک نکنم آخه برا دندون در آوردن هم زوده هم مامانم میگه دونه نمیزنه یه چیزایی شبیه آفت هست

نه زود نيس 

خواهرزاده خودم ٤ ماهگي دراورد

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
ببرش دکتر میخاره احتمالا ، بچه من برفک زده بود برادرزادم آفت دکتر قطره نیستاتین داد

زود خوب شد؟ آخه دکترش سه شنبه ها هست تازه فردا می تونم ببرمش ولی از بس گریه کرد و نا آرومی گفتم بیام اینجا ببینم کی تجربه داشته

2740
اره پسر من اینطوری بود و ما فکر میکردیم داره دندون در میاره ولی خبری نبود تا 7ماهگی دندون درآورد می ...

دکتر بردیش؟

نه زود نيس  خواهرزاده خودم ٤ ماهگي دراورد

آخه مامامم میگه اینا علامت دندون درآوردن نیس 😔

اره قطره میده زود خوب میشه نگران نباش

ممنونم عزیزم فردا انشاالله میبرمش پیش دکتره خودش 🌹

آخه مامامم میگه اینا علامت دندون درآوردن نیس 😔

علامت دندون دراوردن براي هر بچه اي فرق ميكنه

يكي شبا بيخابه و گريه ميكنه لثه شو ميخارونه

يكي اسهال ميشه

يكي تب ميكنه

يكيم هيچ علامتي نداره

ان شاءالله زود دندون درنياره اصلا خوب نيس

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
علامت دندون دراوردن براي هر بچه اي فرق ميكنه يكي شبا بيخابه و گريه ميكنه لثه شو ميخارونه يكي اسهال ...

ممنون عزیزم اصلا از وقتی اینجور شده خیلی بی قراری میکنه من خودم سر درد گرفتم از گریه هاش

2706