2733
2734
عنوان

دخترم خیلی قلدر شده

574 بازدید | 21 پست

سلام دلم خونه از دست دختر سه سال و نیمم

دخترکم هیچکی رو تحویل نمیگیره در حدی که همه بهش حتی مادرجونش رو یا بابابزرگ خاله اصلاااا فرقی براش نمی کنه ولی همه دوستش دارن خیلی خیلی زیاد

با اینکه مهد میره و کلی شعر بلده ولی نمی خونه ولی دونم الان می گین شاید خجالتی باشه ولی نیست اصلا وقتی بخواد می خونه و کلی جلب توجه می کنه

به من گیر میده سوار تاپ نشو موهاتو بکن تو فلان جا نرو اینجا بشین بخدا 

شاید بگین بهش رو دادم اما مربی مهدش میگه طبیعیه دوره ایه میگذره ولی داغون شدم دیگه

دیگه کار به جایی رسونده که میره وسایل بچه های دیگه رو میگیره با خنده و خوشی و بهشون نمیده و من واقعااااا خجالت می کشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندسالشه دخترمنم يك ماهه كاراش خيلي رومخمه

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2728

با مشاور صحبت کن

خودت میتونی بدی هاشو تحمل کنی ولی بقیه مجبور نیستن وقتی وسایل بقیه رو ازشون میگیره فقط خجالت کشیدن کافی نیس باید با قاطعیت از بچت بگیری و پس بدی به صاحبش

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزار تر    

وقتی وسیله کسی رو میگیره شما ازش بگیر پس صاحبش بدین بگین مال تو نیست تو حق نداری بی اجازه وسیله کسی رو بگیری.اگه داد زد اهمیت ندین

یه سری مقررات رو بهش یاد بدین

اولش مقاومت میکنه ولی کم کم درست میشه

خب عزیزم میگی که مربیه مهد گفته موقته پس یعنی مورد زیاد دیده که این حرف رو زده یکم صبور باش 

حالا فرضا ک6 دلبری کنه واسه خاله و عمه و .... چی میخواد بشه 

تو رو خدا فکر این نباش که شعر بخونه همه تحسینش کنن بزار تو عالم خودش باشه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

دخترمن تازه5سالش شده هرچي بهش بگيم برميگرده جواب ميده دوباري هم درحدخيلي كم تنبيهش كردم امافايده نداشته

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2740
وقتی وسیله کسی رو میگیره شما ازش بگیر پس صاحبش بدین بگین مال تو نیست تو حق نداری بی اجازه وسیله کسی ...

همین کارو می کنم می گم وسایل خودشه شما باید اجازه بگیری بخواد بهت میده نخواد نمیده برین با هم به تفاهم برسین 

بخدا بهش می گم

اونم چند بار عمل می کنه بعد دوباره روز از نو روزی از نو

من خجالت می کشم

بعد چون من دارم بهش می گمممممم بنده خدا مامان بچه های دیگه هی میگن اشکال نداره

همین کارو می کنم می گم وسایل خودشه شما باید اجازه بگیری بخواد بهت میده نخواد نمیده برین با هم به تفا ...

میگن اشکالی نداره ولی شما اهمیت نده چون اونموقع تا اخر باید تحمل کنیو خجالت بکشی

گاهی بچه ها برا جلب توجه قلدری میکنن

شما هربار اینکارو کرد روش صحیحو به کار ببر.به مرور درست میشه

گاهی برای تنبیه از جمع بیرون ببرش و بگو چون بچه خوبی نبودی همین الان میریم خونه

همین کارو می کنم می گم وسایل خودشه شما باید اجازه بگیری بخواد بهت میده نخواد نمیده برین با هم به تفا ...

هرچيم بگن اشكالي نداره گوش نده بگيربده بهشون

بگو اتفاقا اشکال داره 

نمیخوام عادت کنه خیلی جدی حرف بزن

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
من میگم گذراست امااااا می ترسم همین جور بگذره اطرافیان ازش سرد بشن 

مشاور پسر من میگفت تثبیت هنجارها و قوانین تا پایان 5 سال امکان پذیره بعدش خیلی سخت میشه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706