2737
2734
عنوان

بیاین کمک بدین چه جوابی فردا بش بدم

464 بازدید | 65 پست

سلام

من با یکی دوست شدم تقریبا یه ماه

بعد خواستم چهل روز یه دعا رو بخونم که نباید گناه انجام میدادم تو اون مدت

تو محرم و صفر بود الکی بش گفتم چون من تو محرم و صفر همه چیو رعایت میکنم فعلا پیام نزنه...نمیخواستم بدونه چله میگیرم برا حاجتم

گفتم نباید ارتباط با نامحرم هم داشته باشم حتی پیامک

حالا بعد از دوماه بش پیام زدم

بهم گفت فقط تو این دوماه گناه نمیکنی؟

گفت چه قانون هایی برا خودت میذاری.. حالا فردا کلی سوال میپرسه

رفت خوابید فعلا

فردا به نظرتون چی بگم😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

راست گفته دیگه

بعدشم شما دو ماه ولش کردی مطمئنی تو این مدت با کسی نبوده؟

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

درسته احترام گذاشتی ولی قانون و دستورات خدا محدود ب زمان‌ نیست گلم گناه گناه چه محرم چه ربیع

جوابی نداری منطقی بوده حرفش

راستی تو که چله گرفتی باید اون‌گناه دیگه ترک شه! پس چرا ترک نشده و باز ارتباط داری؟

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
2706