2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی باهاش جنگیدم. ولی راهی نداشت. هر وقت کوتاه کنم دوباره موخوره می زنه. البته مشکلی هم با موخوره ندارم. آسیبی به موهام نمی زنه. فقط نوکش دو شاخه می شه. منم بی خیالش شدم. کنار اومدم! موهام بلنده الان. فقط گاهی نوکشو مرتب و یکدست می کنم. همین. می گن باید نوکشو چرب کنی. ولی بدم میاد موهام چرب باشه! ترجیح می دم موخوره داشته باشم.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
خیلی باهاش جنگیدم. ولی راهی نداشت. هر وقت کوتاه کنم دوباره موخوره می زنه. البته مشکلی هم با موخوره ن ...

وای دقیقا مثل من.هیچ چیزی از بین نبردش.ولی واسه من افتضاحه پایین موهام عین سیم ظرف شویی شده دیگه انقدر که زبره

وای دقیقا مثل من.هیچ چیزی از بین نبردش.ولی واسه من افتضاحه پایین موهام عین سیم ظرف شویی شده دیگه انق ...

از ماسک مو استفاده کردی؟ ماسک هایی که تو حموم می زنی و شسته می شن. اونا خیلی نرم و خوش حالت می کنن. محافظ هم هستن.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2740

من کوتاه هم میکردم باز به یه هفته نرسیده میدیدم مو خوره زدم کراتین کردم الان راحت شدم هم سوختگیش رفته هم جنسش نرم شده هم موخوره نمیزنم البته بازم هر چند ماه کوتاه میکنم چون پایین مو خیلی آسیب پذیره