2737
2734
عنوان

بياين بگين كار دوستم درست بود ؟

658 بازدید | 64 پست

سلام 

دوستم ١١ساله ازدواج كردن يه پسر سه ساله داره 

سه هفته قبل ،گوشي شوهرشو بر ميداره و رمز ورودش رو  داشته ،ميره تو گوشي شوهرش ...ميبينه تو ت ل گ رام  با يه دختره كلي چت داره و دختره هم تو يه گروه تل گ ر ا م ي مشترك با خودش و شوهره بوده.. 

خلاصه كلي قاطي ميكنه و بلافاصله اسكرين شات ميگيره از چتها و كل اسكرين شاتها را به 

پدر و مادرش 

مادر شوهر و پدر شوهرش 

برادارش و حتي زن برادرش 😐

من كه دوستشم 

و دوتا دوستاي ديگه اش 

و 

برادر شوهرهاش كه هر سه تا مجردن 

ميفرسته 

و 

چند نفر ديكه كه من خبر ندارم...و تو چتها كه من خوندم حرف زشت و س ك س ي نبود و درد و دل بود و پسره از زندگي مشتركش كفته كه خسته هست ...دختره هم جواب داده و يه جاهايي خيلي دلبري كرده هم دختره هم پسره.خلاصه دوستم قهر كردو اومد خونه پدرش.بعد جلسه گزاشتن پدر و مادرا و تا جايي كه من ميدونم كلي زدن به تيپ و تار همو حرفايي زده بودن كه خيلي حرمتها شكسته بود مثلا شوهر دوستم حسابي حواب مادر دوستمو داده بوده و مادرشوهره كفته بوده تو رو نميخاستمو فلاني رو براي عروس در نظر داشتيم و اين حرفا  .و تا اونجايي كه دوستم به من كفت مادرشوهره كفته كل مهرتو ميديم و طلاقت ميديمو حتي شوهرش و برادر دوستم تامرز كتك زدن هم رفته بودند 

همه اينا رو دوستم تعريف كرده بود

.هفته قبل اين جلسه بوده و اين حرفا.... و قرار بود جدا بشن.

بعد ديروز متوجه شدم دوستم با پدر مادرش اينا رفتن مشهد و امروز زنك زدبهم كفت .بابام زنك زده شوهرمم اورديم مشهد 😦

و من خوشحال شدم اشتي كردن و رفتن مسافرت

اما برام عجيبه كه اكه ميخاست اشتي كنه و دوست داره شوهرشو 

اخه اينكار كه  چتهاي شوهرشو  رو  براي كل فاميل و ماها كه دوست معمولي هستيم و خيلي صميمي نيستيم و دوستاي ديگمون فرستاد و ابروي شوهرشو برد ،چي بود؟

به نظرم اينكه چتهاي شوهرشو دختره رو كه كفته بود زنم خستم كرده و از زندگي ناراضيم و زندگيشو جلو همه رو كرد خيلي بد بود،از طرفيم ميكم حتما كارش درست بود چون حق طلاق رو گرفته دوستم ،ديروز بهم كفت تلفني.و اين به نظرم خوبه 

به نظر شما كارش درست بوده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بی سیاست رفتار کرده

اما خب دست خود آدم نیس تو اون شرایط خیلیا نمیتونن تصمیم درست بگیرن 

فرشته گفت: پس قرارمان این باشد در زمین هرچه انسان انجام داد نتیجه اش را ببیند...خداگفت: جز دل شکستن که خودم جوابش را میدهم💔💖
😞😞😞این دیگه چه جورشه 

والا منم هنگم 😐

بعد برداشتن شوهره رو بردن هتل درويشي😐مشهد 

البته بكم 

پدر و مادر پسره خيلي ملك دارند و كلي ثروت دارند اما به بچه هاشون هنوز چيز زيادي ندادند 

ميكم شايد برا پول و بچه شون اشني مردن 

و اينكه حق طلاق رو گرفته

2740
هرچندحس میکنم با تعریف دقیقت جریان خودته ولی کلا من با جار زدن مشکل دارم

عزيزم من اصلا برادر شوهر ندارم تاپيكهامو بخون و بچم دختره نه پسر 

بعدم نيازي نيست تهمت بزني 

منم خداروشكر دروغكو نيستم بي تربيت 

والا منم هنگم 😐 بعد برداشتن شوهره رو بردن هتل درويشي😐مشهد  البته بكم  پدر و مادر پسره ...

خدا میدونه بینشون چیا شده ....اما الان اینکار خیلی زیاد شده ابروی هم رو میبرن برمیگردن سرزندگی فقط میخوان رو کم کنن ازهم جراتشم ندارن یکسره کنن کارشون رو

2706