2733
2734
عنوان

پریییییییییی👻

117 بازدید | 12 پست

روز اول پریود فقط اره برقی جوابه، هر کی حرف زد خیلی شیک و‌مجلسی بزنی نصفش کنی😣🤬

یکی بیاد بگه چی بخورم هم پاچه ملتو نگیرم هم دردم خوب شه🤤😭

و‌گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢
2738
سعی کن با کسی وارد صحبت نشی بخصوص دور و بریات😀

😒حالا مصیبت از جایی شروع میشه که دیگه پریودیت تمومه و باید بری از دیگران عذرخواهی کنی که پاچه گرفتی 

چرا میگی پری😂دوستام بعضی هاشون به من میگن پری با ذوق میام تو تاپیک فک میکنم برام تاپیک زدن میبینم ب ...

☹️نمیدونم والا چرا نوشتم پرییییی 

اوایل میدیدم هعی میگن پری شدم گفتم خدااایا یه بیماری جدید اومده نوکرتم اخه پری چیه 

☹️نمیدونم والا چرا نوشتم پرییییی  اوایل میدیدم هعی میگن پری شدم گفتم خدااایا یه بیماری جدید او ...

شوخی کردم عزیزم شما مختاری هرچی بگی..فقط قربون دستت اون اره برقیتو بزار زمین😂😂😂😂

شوخی کردم عزیزم شما مختاری هرچی بگی..فقط قربون دستت اون اره برقیتو بزار زمین😂😂😂😂

☹️خوف نکن عزیزم شما از من دوری واسه همین جونت در امانه