2737
2739
عنوان

استرس گرفتم خیلی؟؟؟؟

106 بازدید | 21 پست

از صبحه ک از خواب پاشدم حس میکنم جنینم تو شکمم مرده😢😢حسم خیلی بده چکار کنم از دیشب سرم خیلی درد میکنه چکار میتونم بکنم تا بفهمم جنینم زندس؟؟؟؟

خدا بزرگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میوه و چیزای شیرین بخور ببین تکون نمیخوره

بعدم برو دکترررررر

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2731

خب برو ضربان رو بشنو🤔

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

این استرست از همه چیز بدتره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2740
هشت هفته هستم تکونشو حس نمکینم

خب چرا فکر میکنی مرده؟اگه مرده سقط میشد خونریزی میکردی بیخیال فکرات شو

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔
😕😕😕😕😢حسش نمیکنم فعلا زوده

درکت نمیکنم حداقل برو خانه بهداشت با ۲ تومن صدای قلبش رو بشنو خیالت رو راحت کن

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
خب چرا فکر میکنی مرده؟اگه مرده سقط میشد خونریزی میکردی بیخیال فکرات شو

نمیدونم این فکر مسخره از کجا آمده صبح ک بیدار شدم گرسنم نبود مثل روزهای قبل حس میکنم بزاق دهانمم کم شده😕

خدا بزرگه
هشت هفته😢 

خب هشت هفته قلبش تشکیل شده دیگه

یعنی نرفتی سونو صدای قلبشو بشنوی؟

به دلت بد راه نده عزیزم

ان شاالله هیچی نشده

نگران نباش

فقط پاشو برو بیمارستان واسه اینکه خیالت راحت شده ماما صدای قلبشو بشنوه

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
2706