2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من هنوز کامل نشدم ولی شاید بتونم سوالتو جواب بدم

در مورد مواد کراتینه مو

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
خب سوالتو بپرس

زنگ زدم آرایشگرم .‌گفت ما یا مواد کادیوو برزیلی کراتیه میکنیم. میخواستم ببینم مواد خوبیه؟

چون دو سه تا جای معروف تو تهران زنگ زدم گفتن ما از این‌مواد نمیزنیم

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2738
کادیوو برزیلی خوبه که

نه زایمان کردم. پس میگین خوبه؟ آخه بعصی از این پیج های اینستا اتقدر تبلیع میکنن دو دلم شدم.‌میگم‌نکنه مواد آرایشگرم خوب نباشه. خوب صاف میکنه؟ 

من خودم بوتاکس مو رو ب کراتین ترجیح میدم

بوتاکس چه فرقی داره با کراتین؟ 

خوبه ولی معرکه نیس چرا بوتاکس نمیکنی

شنیدم بوتاکس خیلی صاف نمیکنه بیشتر احیا میکنه

2706