2737
2739
عنوان

سردرد چند روزه

609 بازدید | 10 پست

چند روزه وسط سرم درد میکنه انگار از داخل فشار میدن.بعضی وقتا میزنه پشت چشمم و شقیقه هام.خم که میکشم تیر میکشه وسط سرم.گفتم شاید ماله بی خوابی باشه اما امروز که از خوابم بیدار شدم باز درد میکنه مختل کرده همه چیمو میترسمم برم دکتر خیلی نگرانم😔😔😔

خاکی که باشی اسفالتت میکنن:'(

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم ترشحات پشت حلقی هم داری؟

اره دو سه روزه صبحا از خواب بیدار میشم یا شبا خلط جمع میشه پشت حلقم گلومم صبحها که بیدار میشم خشکه و درد میکنه چیزی میخورم خوب میشه

2731
اره دو سه روزه صبحا از خواب بیدار میشم یا شبا خلط جمع میشه پشت حلقم گلومم صبحها که بیدار میشم خشکه و ...

بنظر سینوس هات چرکی شده. چون با حرکت دردت بیشتر میشه

و ترشح حلقی داری.حتما دکتر برو . منم سینوزیت دارم

بنظر سینوس هات چرکی شده. چون با حرکت دردت بیشتر میشه و ترشح حلقی داری.حتما دکتر برو . منم سینوزیت د ...

سینوزیت علایمش چیه مگه نباید باد بخوره به پیشونی که درد بگیره من دو سه روزه همینه دردش میچرخه از وسط به جلو

سینوزیت علایمش چیه مگه نباید باد بخوره به پیشونی که درد بگیره من دو سه روزه همینه دردش میچرخه از وسط ...

علائمش درد در پیشانی. چشم و گونه. یکی یا همشون

ترشحات حلقی

سردرد صبحگاهی

تشدید سردرد با حرکت یا خم کردن سر به جلو

اگه این علائمو داری شک نکن سینوست چرک کرده

2738
علائمش درد در پیشانی. چشم و گونه. یکی یا همشون ترشحات حلقی سردرد صبحگاهی تشدید سردرد با حرکت یا خ ...

ترشحم امروز نداشتم.اما اره الان که خوابیدم به نور نگاه میکنم اذیت میشم سرمو تکون میدم اذیتم خصوصا وسط سر.کلا سرمو درگیر کرده.وای تومور نباشه